Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Бренди

Корпорація UKRAVIT – включає в свою парасольку такі бренди як "UKRAVIT", "Аптека Садівника", "Авангард ®" та "Фабрика агрохімікатів". Компанію було засновано в 1999 року. В 2011 році було проведено ребрендинг компанії. Процес ребрендингу почався з створення логотипу компанії. В основу дизайну закладено написання назви "Укравіт" латиницею.

ТМ "Аптека садівника"

ТМ «Аптека садівника», яку у 2008 р. було зареєстровано у складі корпорації, виготовляє продукцію для господарів присадибних ділянок. Препарати цієї марки ефективно захищають рослини від шкідників, хвороб та гризунів, а також сприяють підвищенню продуктивності сільськогосподарських культур.

ТМ "Авангард®"

ТМ "Авангард®" - мікродобрива, що в своєму складі оптимально підібраниих макро-, мезо-, мікро- та ультрамікроелементів (потреба рослин в яких обмежується грамами на 1 га посівів) в легкодоступній хелатній формі. Використовуються для позакореневого підживлення та при обробці посівного (садивного) матеріалу сільськогосподарських культур.

"Фабрика агрохімікатів"

"Фабрика агрохімікатів" - виробничі потужності в місті Черкаси. Заснована та працює з 2005 року. Входить в структуру UKRAVIT.

Продукт добавлен в корзину!