11 серпня 2017р. компанія UKRAVIT прийняла участь, в якості учасника, у аграрному заході: День поля «Проблеми та шляхи підвищення ефективності вирощування кукурудзи на зерно». Захід відбувся на базі СФГ «Сокіл» (с. Вільхове Благовіщенський р-ну Кіровоградської обл.). Демо-ділянки під посівами кукурудзи було оброблено засобами захисту компанії UKRAVIT.
Під час заходу учасникам Дня поля було презентовано понад 20 сучасних гібридів кукурудзи виробництва Маїс. Показовим моментом стало те, що на високопродуктивних гібридах української селекції застосовано системи захисту та удобрення виключно препаратами національного виробника – UKRAVIT. Гостям Дня поля було наочно продемонстровано, що українські препарати за справедливими цінами мають ефективність на рівні кращих світових аналогів.
Серед присутніх на Дні поля було керівництво базового господарства СФГ «Сокіл», власники і керівники селянських фермерських господарств регіону, менеджери українських та іноземних компаній.
Слід зазначити, що у якості партнерів Дня поля виступили провідні у світі та Україні селекційно-насінницькі компанії: «Limagrain», та учасники зібрання компанія «Агро Арена», ТОВ АПК «МАЇС», БТУ ЦЕНТР, ТА ТМ «Жива Земля». Всього були присутні як товаровиробники – 50 чол. Та разом з учасниками всього було орієнтовно 70 чол.