Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


День поля з «EURALIS SEMENCES». Дніпропетровської обл.
25 липня 2017р. компанія UKRAVIT прийняла участь, в якості партнера, у аграрному заході: День поля «Демонстрація інноваційних та перспективних гібридів соняшнику і кукурудзи компанії «EURALIS SEMENCES». Захід відбувся на базі СФГ «Алігатор» (с. Світлогірське Криничанського р-ну Дніпропетровської обл.). Демо-ділянки під посівами цих культур було оброблено засобами захисту компанії UKRAVIT, а посіви підживлено її комплексними мікродобривами Авангард™. Також застосовано антистресовий регулятор росту Гулівер Стимул.

1

Під час заходу учасникам Дня поля було презентовано 25 сучасних гібридів соняшнику та 21 гібрид кукурудзи. Показовим моментом стало те, що на високопродуктивних гібридах французької селекції застосовано системи захисту та удобрення виключно препаратами українського виробника – UKRAVIT. Наочно доведено, що національні препарати за справедливими цінами мають ефективність не нижчу за іноземних аналогів.

2

3
Загалом захід відвідало 60 чоловік. Серед присутніх на Дні поля було керівництво Криничанської рай. адміністрації Дніпропетровської обл., керівництво базового господарства СФГ «Алігатор», власники і керівники селянських фермерських господарств регіону, менеджери українських та іноземних компаній.

Слід зазначити, що також у якості партнера Дня поля виступила компанія «Агро Легіон» – офіційний дистриб’ютор продукції UKRAVIT у регіоні. А партнер заходу «Аеліта Преміум» – дилерський центр автомобілів LAND ROVER надав можливість тест-драйву автомобілів для всіх бажаючих на місці проведення Дня поля.

5

Продукт добавлен в корзину!