Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


День поля з ФГ «Шегедин». Волинської обл.
1

18 серпня 2017р. компанія UKRAVIT прийняла участь, в якості генерального спонсора, у аграрному заході: День поля «Економічна доцільність різних технологій захисту від хвороб картоплі». Захід відбувся на базі СГТзОВ «Родючість Агро» за сприяння організатора ФГ «Шегедин» (смт. Торчин Луцького району, Волинської області). Демо ділянку картоплі було оброблено препаратами компанії UKRAVIT з комплексним підживленням мікродобив Авангард та регулятором росту Гулівер Стимул.

3

Під час заходу учасникам було презентовано 21 сорт картоплі та 5 систем захисту різних виробників (Дюпон, Саміт Агро Юкрейн, Арокс Груп, Азотер, Агротехносоюз),  в тому числі і національного виробника UKRAVIT. Гостям Дня поля було наочно продемонстровано, що українські препарати за справедливими цінами мають ефективність на рівні кращих світових аналогів.

4

5

6

7

Серед присутніх на Дні поля були керівники фермерських господарств, представники влади, менеджери українських та іноземних компаній, фізичні особи підприємці. Всього присутніх було 150 чоловік.

Продукт добавлен в корзину!