Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


День поля з корпорацією «Колос-ВС». Тернопільська обл.
В мальовничому селі Більче-Золоте Борщівського району, Тернопільської області на полях ТОВ «Корпорація «Колос-ВС» спільно із Групою компаній «Ukravit» відбувся унікальний захід – науково-практичний семінар «День поля 2017», в якому взяли участь аграрії із сусідніх регіонів при участі власника ГК «Ukravit» Ільченка Віталія Володимировича та почесного президента ТОВ «Корпорація «Колос-ВС» Іванишина Володимира Васильовича.

1

Унікальність заходу полягала в тому, що аграрії мали можливість відвідати поля господарства, ознайомитись із системами захисту, поспілкуватися із науковцями та власником ГК «Укравіт» та Подільського державного аграрно технічного університету.

Після практичної частини, стомленим від сонця аграріям була організована екскурсія у печеру «Вертеба» в якій знаходиться єдиний на західну Україну музей Трипільської культури. Після екскурсії, відвідувачі семінару, зібралися у конференц-залі господарства де з вітальним словом виступили Ільченко В.В. і Іванишин В.В., а далі була проведена теоретична частина в якій науковці ГК «Ukravit» висвітлили тематику: «Проблеми весняного сезону 2017», а також нові продукти компанії і перспективи на майбутнє. Була можливість задати найрізноманітніші запитання що-до аспектів вирощування, захисту та мінерального живлення с/г культур.

2

3

4

Після закінчення заходу для гостей був організований банкет за участю талановитих заслужених артистів України і краю – народно-аматорського колективу «Більчанка». Фільмування даного заходу проводили журналісти Тернопільського обласного телебачення.

Продукт добавлен в корзину!