Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


День поля з "UKRAVIT" Одеська обл.
28 липня 2017 року в с. Нерубайське Біляївського району Одеської області відбувся День поля компанії UKRAVIT за участю представників відділу селекції гібридного соняшника Селекційно-генетичного інституту та компанії Євраліс.

1

Не зважаючи на випавші напередодні опади та не можливість оглянути посіви соняшнику відділу селекції гібридного соняшнику СГІ, де застосовувались препарати UKRAVIT, в заході прийняли участь керівники господарств Одеської області, фермери та субдистрибютори. Кількість представників господарств складала 17 чоловік.

3

          Під час оглядової екскурсії представники компанії Євраліс  та Селекційно-генетичного інституту ознайомили присутніх з гібридами соняшнику, а регіональний представник UKRAVIT представив технологію захисту і підживлень цих гібридів. Фермери та керівники господарств були задоволені фітосанітарним станом посівів та отримали кваліфіковані пояснення на поставлені ними питання про захист від хвороб, листкове підживлення соняшнику та економічну ефективність технології вирощування соняшнику з препаратами UKRAVIT.

4

5

Наступна частина заходу продовжилась в залі де перед присутніми  виступив керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР Мигловець О. П.  презентувавши лінійку протруйників і нових інноваційних препаратів UKRAVIT. В процесі обговорення умов вегетації сільськогосподарських культур цього року було наголошено на особливості захисту від проблемних бур’янів, хвороб і шкідників.

За обідом були обговорені умови співпраці, висловлені побажання та розіграні цінні призи.

Продукт добавлен в корзину!