Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Десикація посівів в умовах сезону – 2018
Десикація посівів в умовах сезону – 2018

десикант_1200-630 (1)

Однією із запорук щедрого врожаю є погодні умови сільськогосподарського сезону. Проте навіть якщо з погодою не пощастило, досвідчений аграрій все одно знайде спосіб виправити ситуацію.
Десикація посівів давно стала звичною процедурою, яка передує збору врожаю. Проте особливої актуальності вона набуває у сезони з мінливою погодою та підвищеною кількістю опадів – такі, як літо 2018 року. Вона полегшує процес збору, забезпечує одночасне достигання та покращує якісні показники врожаю.
Оптимальним вибором для якісної та безпечної десикації є препарати на основі диквату. Це – контактні десиканти; їхньою превагою є те, що вони підсушують надземні частини рослини, але при цьому не попадають у коріння чи насіння культур. Диквати швидко діють, зберігають властивості зерна та навіть покращують його масличність та классність. Крім того, препарати на основі диквату мають фунгіцидну дію, яка запобігає розвитку та поширенню хвороб і псуванню під час зберігання. Ця властивість є дуже актуальною, оскільки вологе середовище провокує розвиток грибкових культур.
Велике значення також має концентрація діючої речовини у препараті.

«Застосування висококонцентрованих препаратів дає можливість значно зменшити норму використання препаратів, заощадити кошти на транспортуванні. Та головне, що при рівних умовах вартість діючої речовини в таких препаратах нижча у порівнянні з традиційними», – розповідає директор комерційного департаменту ТОВ «Укравіт Агро» Олександр Лапа. У зв’язку з цим компанія пропонує десикант для підсушування сільськогосподарських культур перед збиранням Десикант Макс. Концентрація диквату диброміду в ньому становить 300 г/л і є найвищою в порівнянні з аналогічними десикантами не тільки в Україні, але й в Європі. Це, а також висока якість діючої речовини, виробленої у Швейцарії, обумовлює ряд переваг цього препарату. Десикант Макс забезпечує швидку дію, здатну проявлятися вже за кілька годин після застосування. А унікальна формуляція з обтяжувачем крапель запобігає зносу робочої рідини з поверхні рослини. Препарат прискорює достигання культур та сприяє ранньому збиранню врожаю, а також контролює розвиток ряду хвороб. При цьому він швидко розпадається на нетоксичні сполуки, тож є безпечним для використання як у насінницьких, так і промислових посівах.
Ще однією перевагою препарату є реєстрація на широкому спектрі культур: він однаково добре підходить для посівів як зернових, соняшника, сої, ріпака, гороху, картоплі, сорго та льону. Застосування Десиканта Макс зменшує засміченість продукції, знижує вологість насіння, сприяє підвищенню та покращенню якості врожаю та полегшує процес його збору.

Продукт добавлен в корзину!