Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Дні поля у Миронівському інституті пшениці
16 червня 2017 року компанія UKRAVIT прийняла активну участь у Міжнародному Дні поля  «Сучасні сорти зернових  культур  Миронівської селекції та особливості технології їх вирощування», що відбувся у Миронівському інституті пшениці (с. Центральне Миронівського району Київської області).

1

Головна мета Дня поля – демонстрація селекційних досягнень Миронівського інституту пшениці та попередні домовленості з виробничниками про застосування препаратів та схем захисту компанії UKRAVIT.

У заході взяли участь більше 300 учасників – керівництво Міністерства аграрної політики та продовольства України і Національної академії аграрних наук, директори установ системи НААН, науковці-аграрники, керівники і фахівці провідних агропідприємств, студенти а також іноземні гості з Угорщини, Молдови, Литви.

2

Родзинкою цього свята були трактор, майстерно складений  з тюків соломи, та справжні раритетні трактор «Універсал» і сівалка виробництва 1923 р. і 1935 р.

4

Концертом учасників порадували народний фольклорно-етнографічний хоровий колектив «Золота нива» МІП під художнім керівництвом Ніни Северин та солісти миронівського ансамблю «Чорнобривець».

5

Після закінчення урочистих промов і нагороджень розпочалась робоча частина Дня поля – презентації демонстраційних посівів озимої і ярої пшениці, озимого і ярого ячменю, озимого тритикале, які провели завідувачі селекційних підрозділів Олександр Гуменюк, Світлана Хоменко, Володимир Гудзенко,а також сортів ячменю, жита і вівса селекції Носівської СДС МІП, які представили Микола Сардак та Олександр Буняк. Незважаючи на вкрай несприятливі умови вегетації 2016/17 року у виробничників залишились добрі враження від огляду вирівняних посівів миронівських та носівських сортів.

6

В ході Дня поля усі відвідувачі мали можливість поспілкуватися із представниками компанії UKRAVIT та отримати детальну інформацію про продукцію, та технології вирощування різних сільськогосподарських культур із застосуванням систем захисту препаратами UKRAVIT.

Продукт добавлен в корзину!