Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Дні поля «UKRAVIT» на Харківщині
Дні поля «UKRAVIT» на Харківщині

День поля Харків_5 липня

ГК «UKRAVIT» продовжує демонструвати українським аграріям якість своєї продукції та технологій. 5 липня 2018 року фахівці компанії взяли участь у Дні поля на базі Селекційного центру Інституту рослинництва ім. В. Я. Юр’єва НААН України.Цього року організатори вирішили присвятити День поля впровадженню науковому обґрунтуванню інновацій в рослинництві. Тема виявилась дуже актуальною, оскільки 7 – 8 червня за ініціативи ГК «UKRAVIT» у Черкасах відкрився перший в Україні Науково-дослідний інститут для досліджень проблем агроіндустрії та впроваджень інноваційних рішень – «Інститут здоров’я рослин».
Фахівці компанії розповіли присутнім про особливості Інституту та презентували спектр агробіологічних послуг, які він надає: відтепер кожен аграрій може замовити аналізи ґрунту, води, насіннєвого та рослинного матеріалу, добрив, пестицидів чи готової продукції і на основі цих результатів отримати гарантовано ефективну та рентабельну технологію вирощування культур для свого господарства.
Не менше зацікавлення викликали демомайданчики «UKRAVIT»: на площі 13 га менеджери з технічної підтримки продемонстрували комплексні системи захисту та підживлення гороху, ячменю ярого, кукурудзи, соняшника та сої. Учасники отримали змогу дізнатися про застосовані препарати та технології, продуктові новинки компанії, особливості використання різних препаратів. У невимушеному живому форматі аграрії одержали консультації з вирощування різноманітних культур, які зможуть застосувати на практиці у своїй роботі.

Продукт добавлен в корзину!