Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Дні поля ГК «UKRAVIT» на Сумщині
Дні поля ГК «UKRAVIT» на Сумщині

Влітку менеджерам з технічної підтримки ГК «UKRAVIT» не доводиться нудьгувати: щойно завершився День поля на Харківщині, як наступного ранку потрібно вже бути у Сумській області. Тому що 6 липня 2018 року – День поля на Дослідному господарстві Інституту сільського господарства Північного сходу НААН України.

День поля Суми_6 липня
На Сумщині фахівці компанії демонстрували власні комплексні системи вирощування пшениці озимої, кукурудзи, сої та соняшника. Демомайданчики «UKRAVIT» зацікавили близько 200 представників агрогосподарств, агрономів, менеджерів зі збуту сільськогосподарської продукції, науковців та багатьох інших. З ними спілкувалися представники компанії: вони розповідали про застосовані при вирощуванні засоби захисту рослин та мікродобрива, нові препарати компанії та їх переваги, давали рекомендації з вирощування різних культур, відповідали на запитання.
Особливе зацікавлення гостей викликала інформація про НДІ «Інститут здоров’я рослин», який минулого місяця відкрився у Черкасах. Завдяки ньому відтепер кожний аграрій може будувати свою роботу на принципах інноваційності та науковості: на базі власного лабораторного комплексу науковці Інституту можуть досліджувати зразки ґрунту, води, насіннєвого і рослинного матеріалу, добрив та пестицидів і на основі отриманих даних формувати індивідуальні системи вирощування культур. Це дозволить виробникові сільгосппродукції вирощувати щедрий врожай і отримувати високий прибуток.

Продукт добавлен в корзину!