Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Етнофестиваль «Сумщина – це Європа»
На Сумщині відбувся грандіозний етнофестиваль «Сумщина – це Європа»

143

Напередодні Дня Незалежності України на Сумщині відбулось масштабне свято, що зібрало понад 150 тисяч сумчан та гостей з різних куточків України.

18 серпня у селищі Підопригори Лебединського району відбувся видовищний етнофестиваль «Сумщина – це Європа», що вже вчетверте об’єднав десятки тисяч українців.

Гостей фестивалю чекав яскравий парад вишиванок, етноярмарок із найкращими виробами народних майстрів Сумщини та  різноманітними смаколиками національної кухні. Для маленьких гостей свята спеціально облаштували майданчик із каруселями, гойдалками, різноманітними атракціонами.

Для фахівців аграрного ринку у рамках фестивалю відбулась практична конференція – від провідного українського виробника засобів захисту рослин та мікродобрив – «UKRAVIT» – європейська якість», де сільгоспвиробники отримали корисну інформацію щодо інноваційних методів збереження врожаїв. Зокрема, аграрії довідались не лише про нові високоефективні пестициди та агрохімікатів, добрива із мікроелементами, але й новий напрямок роботи групи компаній «UKRAVIT» – виробництво  засобів для знищення побутових шкідників під торговою маркою «Захисник».

– «UKRAVIT» є постійним партнери фестивалю «Сумщина – це Європа», оскільки підтримка європейського вектору розвитку України є одним із провідних стратегічних напрямків нашого розвитку, – зазначив Віталій Ільченко, власник групи компаній «UKRAVIT». – Як національний лідер ринку засобів захисту рослин та мікродобрив, «UKRAVIT» утримує високу європейську якість своєї продукції – яка допомагає аграріям забезпечувати якість європейських стандартів і розвиватись галузі АПК як найбільш прогресивній галузі економіки України.

Гостем фестивалю став зірковий хореограф Влад Яма, що провів рекордний за кількістю учасників танцювальний майстер-клас. Крім кращих творчих колективів Сумщини, гостей розважали зірки української сцени – Наталка Карпа, Юлія Бухарєва, гурти «OnIOnа» та «Ніколь Кідман», учасників «Ліги Сміху». На цьому святі був і салют, і гуртове виконання гімну України – глядачів та зірок на сцені – під світло тисяч ліхтарів та мобільних телефонів. А найбільш очікуваними видовищами, безперечно, стали виступи студії «Квартал 95», та запрошеного головним партнером заходу, компанією «UKRAVIT», суперпулярного гурту «Dzidzio».

 

Продукт добавлен в корзину!