Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


ГК «UKRAVIT» запрошує на регіональні Дні поля
ГК «UKRAVIT» запрошує на регіональні Дні поля

Починаючи з відкриття сільськогосподарського сезону і до його завершення, агрономи та фахівці ГК «UKRAVIT» беруть участь у регіональних Днях поля. Живий формат заходу дозволяє в реальних умовах продемонструвати аграріям ефективність продукції та технологій «UKRAVIT».

Дні поля – це можливість на власні очі побачити унікальні комплексні системи вирощування, захисту і підживлення різних культур, з перших вуст дізнатися про продуктові новинки «UKRAVIT» та отримати інформацію про сервіси «Інституту здоров’я рослин». Крім того, це можливість поспілкуватися з менеджерами з технічної підтримки компанії, які допоможуть підібрати та вирахувати технологію для будь-якої культури і проконсультують щодо її застосування.

На сьогодні компанія успішно продемонструвала свої технології у Київській, Чернігівській, Харківській та Рівненській областях. Попереду – Дні поля на решті території України. Чекаємо на Вас на наших Днях поля. Будемо щиро раді допомогти Вам збирати найкращі врожаї та бути ще більш успішними!

Продукт добавлен в корзину!