Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Інновації від UKRAVIT
Фото продукти 26.03-01

Напередодні нового сезону компанія UKRAVIT представила вітчизняним аграріям декілька новинок у своєму портфоліо, зокрема нові гербіциди, що забезпечать ефективний захист рослин від найбільш шкодочинних бур’янів.

Безперечно, аграріям варто звернути увагу на системний гербіцид ІМІ-ВІТ, ефективний проти широкого спектру однорічних дводольних та злакових видів бур’янів у посівах сої та стійкого до групи імідазолінонів соняшнику. Цей препарат ефективно діє на бур’яни через листя та кореневу систему, для забезпечення бажаного ефекту достатньо лише одноразової обробки культури – за наявності ґрунтової вологи препарат стримуватиме появу наступних сходів бур’янів. Видимі симптоми гербіцидної активності з’являються через 4-7 діб після застосування препарату, а повна загибель бур’янів спостерігається через 3-6 тижнів, в залежності від виду, фази росту бур’янів та погодних умов.

Окрім того, на думку представників компанії, в новому сезоні підвищений попит матимуть гербіциди Флагман Екстра та Вейрон, які з’явилися на ринку минулого року. Виробники вже змогли пересвідчитися в їхній ефективності, тож напередодні посівної кампанії активно замовляють ці препарати.

Зокрема двокомпонентний гербіцид контактно-системної дії Флагман Екстра відмінно працює по однорічних та деяких багаторічних дводольних видах бур’янів в посівах сої, зокрема проти такого проблемного бур’яну, як лобода біла (Chenopodium album). Цей препарат не має проявів фітотоксичності на культурних рослинах та післядії на наступні культури в сівозміні. А широке вікно застосування дає змогу максимально захистити культуру.

На думку заступника керівника відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР Сергія Сальнікова, аграріям варто звернути увагу на цей препарат ще й з огляду на цьогорічні погодні умови. Адже метеорологи прогнозують затяжну весну, тож є велика ймовірність того, що ефективність ґрунтових гербіцидів буде знижена. Відтак зростає роль контролю посівів післясходовими гербіцидами. Тож Флагман Екстра допоможе захистити сою від широкого спектру бур’янів.

Для захисту зернових колосових культур компанія UKRAVIT пропонує препарат Вейрон – новітній гербіцид системної дії для контролю однорічних та деяких багаторічних дводольних бур’янів, в т.ч. стійких до сульфонілсечовин. Препарат ефективно знищує падалицю соняшника як звичайну, так і стійку до імідіазолінонів та трибенурон-метилу. За рахунок подовженого технологічного вікна застосування – від фази кущення до фази прапорцевого листа (включно) Вейрон незамінний препарат для контролю бур’янів в посівах зернових колосових. Як і Флагман Екстра, Вейрон не має післядії на наступні культури в сівозміні.

Ще одна новація від компанії UKRAVIT, безпосередньо не пов’язана з портфоліо, але пов’язана з захистом рослин, – відкриття в травні надсучасного Науково-дослідного Інституту, де проводитимуть дослідження ґрунту, води, рослинного матеріалу, а також різноманітних хімічних препаратів та речовин. На урочисте відкриття “Інституту Здоров’я Рослин” запрошені науковці з різних країн, які виявили бажання на власні очі побачити новітнє устаткування.

– Подібних Інститутів в Україні поки не існує – розповідає Сергій Сальніков. – Адже поки в лабораторних умовах можна встановити хіба що наявність певної діючої речовини у препараті. Натомість нове обладнання нашого Інституту дає змогу дослідити вміст всіх компонентів препарату. І на основі цього зробити висновок про його чистоту чи наявність домішок. Ці знання потрібні і нам, як виробникам препаратів, і нашим клієнтам. Ми вже бачимо зацікавленість сільгоспвиробників дізнатися про стан їхніх ґрунтів, адже разом з водою, яку використовують для поливу чи внесення ЗЗР, туди потрапляє багато негативних хімічних елементів.

Утім, головне завдання Інституту – проведення досліджень з метою створення нових препаратів для захисту сільськогосподарських культур. Їх розробкою займатимуться в Науково-дослідницькому Інституті, будівництво якого розпочато в 2015 році. Майбутній Інститут, площею більше 1500 кв. м, буде укомплектовано передовим обладнанням найкращих світових виробників. В компанії UKRAVIT впевнені, що введення в експлуатацію Науково-дослідницького Інституту дозволить кардинально поліпшити ефективність та якість виробничого процесу, вивести їх на принципово інший рівень.

Продукт добавлен в корзину!