Гаряча лінія 0 800 301 401
Передзвонiть менi

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми Вам передзвонимо найближчим часом.

Історія компанії

1999 – рік заснування компанії UKRAVIT. Моніторинг та аналіз українського ринку засобів для знищення побутових комах та гризунів, а також дослідження потреб та побажань потенційних споживачів.

2002 – компанія UKRAVIT займає провідні позиції у забезпеченні засобами для дезінфекції та дератизації спеціалізованих служб в обласних та районних профілактичних дезінфекційних станціях, профдезвідділах МОЗ України.

2003 – розробка стратегічного плану подальшої діяльності компанії. Визначення нових пріорітетів розвитку Компанії.

2004 – початок забезпечення засобами захисту рослин (ЗЗР) агропромислового сектору, державна реєстрація препаратів ЗЗР власного виробництва.

2005 – отримання дозволу на виробництво препаратів на потужностях Черкаської фабрики агрохімікатів.

2006-2007 – компанія UKRAVIT має найбільший асортимент продукції для хімічного захисту рослин та стає одним із лідерів національного ринку ЗЗР.

2008 – розширення сфери діяльності компанії: реєстрація ТМ «Аптека садівника» та початок реалізації препаратів для потреб приватного сектору.

2009 – ТОВ «Фабрика агрохімікатів» входить до складу Групи компаній UKRAVIT. Вдосконалення виробничих потужностей ЗЗР та будівництво новітнього складу для одночасного зберігання понад 10 тис. тонн готової продукції. Встановлення сучасних виробничих ліній по виробництву препаративних форм пестицидів.

2010 – освоєння нового напряму діяльності – виробництва мінеральних добрив з мікроелементами ТМ «Авангард» та стимуляторів і регуляторів росту рослин.

2011 – лідер національного ринку ЗЗР Група компаній UKRAVIT розпочинає процес ребрендингу. Вихід корпорації на європейський ринок. Реєстрація та випробування препаратів на території Молдови та Грузії.

2012 – ТОВ «Фабрика агрохімікатів» отримує сертифікат якості ISO 9001:2009 (ISO 9001:2008, IDT). Розробка та застосування сучасних технологій захисту рослин з урахуванням ґрунтово-кліматичних особливостей території України.

2013 – експорт продукції UKRAVIT у Молдову та Грузію. Збільшення асортименту Групи компаній лінійкою новітніх продуктів, які не мають аналогів в Україні і спрямовані на покращення систем захисту сільськогосподарських культур для суттєвого збільшення рівня врожайності.

2014 – Група компаній UKRAVIT входить до Європейської Бізнес Асоціації та відзначає 15 років успішної діяльності на території України. Успішно подолано шлях від дистриб’юторської компанії до національного лідера у виробництві ЗЗР та власних ноу-хау у сфері сільського господарства.

2016 – початок будівництва надсучасного Науково-дослідницького центру та 3-ї лінії фабрики.

Продукт добавлен в корзину!