Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Десиканти

Сільскогосподарські культури

Десиканти Укравіт

Несприятливі погодні умови можуть суттєво погіршити життя аграріям на всіх етапах вирощування сільськогосподарської продукції. На завершальному етапі це перш за все підвищена вологість і затяжні дощі, які перешкоджають дозріванню культур і ускладнюють збір врожаю.  До того ж деякі культури дозрівають нерівномірно в силу своїх морфологічних особливостей.

У таких ситуаціях необхідно провести десикацію – обробити посіви препаратами, які прискорюють дозрівання культурних рослин. Десиканти запускають процес зневоднення культур. В результаті відбувається більш рівномірне дозрівання плодів, а також підвищуються якісні характеристики врожаю.

Десикація посівів – переваги і вигоди

Десикацію в разі необхідності проводять практично на всіх культурах. Виняток становлять тільки плодові та овочеві культури. А для таких рослин, як рапс, соняшник, горох і рицина десикація необхідна при будь-яких погодних умовах: через свої морфологічні особливості вони дозрівають нерівномірно. В результаті стручки, кошики або коробочки розтріскуються і висипають насіння, не дочекавшись прибирання.

Принцип дії десикантів полягає в уповільненні обміну речовин і фотосинтезу в стеблах і листках рослин. Відбувається відтік поживних речовин (цукру, масла, клейковини та інших) з вегетативної частини рослин, які починають накопичуватися в плодах. В результаті додатково підвищується якість готової продукції.

Основні переваги використання десикантів на посівах сільськогосподарських культур:

 1. забезпечують рівномірне дозрівання;

 2. полегшують збір врожаю;

 3. сприяють знищенню шкідників і патогенної флори;

 4. допомагають знизити втрати врожаю;

 5. зменшують вміст вологи в плодах для подальшого тривалого зберігання;

 6. підвищують якість вирощеної продукції.

В результаті застосування десикант не тільки допомагає знизити вплив несприятливих погодних умов, а й підвищує економічну вигоду. Багатий якісний урожай забезпечує аграріям більш високий прибуток.

Застосування десикантів – загальні рекомендації

Десиканти використовують не тільки під час затяжних дощів і за підвищеної вологості. Десикація необхідна за будь-яких умов, що подовжують вегетацію рослин: підвищене використання добрив, холодна погода протягом всього періоду вегетації та інші. Штучне зрошення також провокує повторне відростання молодих пагонів.

Основні рекомендації застосування десикантів:

При промисловому вирощуванні зернових і олійних культури, а також картоплі, буряка і льон-довгунця навіть в посушливу погоду перед збором врожаю проводять десикацію посівів.

Десиканти Укравіт для багатого і дружного врожаю

У нашому каталозі представлені два препарати для десикації посівів: Десикант та Десикант Макс. Це засоби для десикації посівів культурних рослин контактної дії. Діюча речовина препаратів порушує процес фотосинтезу в рослинах, провокує руйнацію мембран клітин, зневоднення і висихання.

Переваги десикантів Укравіт:

 1. прискорюють дозрівання;

 2. дозволяють скорегувати строки збирання врожаю;

 3. безпечні для використання на продукції, призначеній для харчового використання;

 4. знижують вологість насіння і плодів;

 5. зменшують засміченість продукції і припиняють розвиток захворювань.

Не рекомендуємо використовувати препарати для десикації в бакових сумішах з іншими пестицидами. Використовувати десиканти необхідно за 6-7 діб до збору врожаю.

Гербіцид Гліфовіт для десикації посівів

Для десикації посівів можна використовувати не тільки десиканти, а й інші засоби захисту рослин. Залежно від дозування та термінів внесення функції десикантів можуть виконувати і гербіциди. Наприклад, гербіцид Гліфовіт від Укравіт.

Принцип дії гербіциду Гліфовіт як десиканта на різних культурах:

Гліфовіт – препарат системної дії. Для підвищення ефективності препарату рекомендуємо додавати в робочий розчин прилипач Тандем, який покращує дію засобів захисту рослин та прискорює продуктивні процеси вирощуваних рослин.

Продукт добавлен в корзину!