Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Фуміганти

Сільскогосподарські культури

Фуміганти Укравіт

Комахи та інші шкідники здатні завдати істотної шкоди не тільки вегетуючим рослинам, але й вже зібраному врожаю. Тому не можна забувати про захист врожаю від шкідливих комах і гризунів під час його перевезення та зберігання.

Фуміганти – це засоби захисту рослин, які застосовують для боротьби зі шкідниками в приміщеннях і транспортних засобах сільськогосподарського призначення. А також для обробки врожаю при тривалому зберіганні.

Фуміганти – принцип дії і спектр застосування

Фуміганти – це речовини, які знаходяться в газоподібному стані або утворюють гази з твердого або рідкого стану. У вигляді газу засоби проникають в продукти, дифундують повітря та потрапляють в організм шкідників через дихальні шляхи.

Завдяки газоподібному стану препарати легко проникають навіть у важкодоступні місця, в яких можуть знаходиться шкідники – такі, як щілини в складських приміщеннях, нори гризунів або зернова маса. Це і є головною перевагою фумігантів.

Найчастіше фумігацію проводять для захисту зернопродуктів і самого зерна при тривалому зберіганні. Вона ефективна при боротьбі з широким спектром шкідників: комахами, кліщами, гризунами і мікроорганізмами збудниками хвороб.

Фумігант Селфос від Укравіт – ефективний захист від шкідників запасів

Фумігант Селфос від українського виробника Укравіт призначений для знищення широкого спектру шкідників запасів. Це системний препарат неорганічного з’єднання. Його застосовують в робочих сумішах з іншими засобами для комплексного захисту врожаю.

Особливості та переваги фуміганта Селфос:

Препарат має високу токсичність і відноситься до 1 класу небезпеки. Тому при роботі з фумігантом необхідно точно дотримуватися правил техніки безпеки при роботі з високотоксичними засобами захисту рослин. Для проведення фумігації слід залучати лише персонал з високою кваліфікацією.

Особливості застосування фумігантів

Перш ніж проводити фумігацію приміщення необхідно провести ретельну підготовку. Перед застосуванням фумігантів необхідно:

Фумігацію проводять двома методами: поверхневим і поглибленим. В зерно, що зберігається насипом в елеваторах або зерносховищах, таблетки препарату вводять за допомогою спеціальних зондів. В даному випадку такий спосіб більш ефективний, ніж поверхневий. Поглиблена закладка значно впливає і на час дії, і на ефективність препарату.

Але найчастіше використовують поверхневий метод, який полягає у рівномірному розподілі препарату, розфасованого в таблетки або у вигляді гранул. Таким чином можна розміщувати засіб в оброблюваному приміщенні на підлозі або поверхні зерна, між мішками з продукцією або насінням. Важливо правильно розрахувати необхідну кількість з урахуванням обсягу і завантаженості приміщення.

Продукт добавлен в корзину!