Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Фунгіциди Укравіт

Сільскогосподарські культури

Грибкові захворювання відомі, як найпоширеніші хвороби сільськогосподарських культур. Фунгіциди Укравіт – ефективні засоби захисту рослин від захворювань, що викликаються грибами, для озимих і ярих зернових, овочевих, бобових, плодових, олійних і декоративних культур.

Спори і елементи міцелію грибів довго зберігаються в ґрунті. А також легко переносяться комахами, вітром і дощем. До того ж гриби дуже стійкі і володіють великою варіабельністю завдяки особливій будові клітин – наявності в них декількох ядр. Тому для отримання здорового врожаю необхідно застосування якісні та ефективні фунгіциди.

Фунгіциди українського виробництва Укравіт володіють не лише лікувальною та викорінюючою дією, але також допомагають провести профілактику грибкових хвороб в садах, полях і виноградниках. Препарати надають подвійний ефект:

Класифікація

В основному засоби захисту рослин класифікують за характером впливу та способом розповсюдження. За характером впливу фунгіциди поділяють на:

  1. Контактні. Діюча речовина препарату після обробки залишається на поверхні рослин, викликає загибель патогена при безпосередньому контакті з ним. Деякі засоби додатково мають трансламінарний ефект. Завдяки йому діюча речовина може проникати в тканини культур і накопичуватися в них, захищаючи необроблені ділянки та новий приріст.

  2. Системні. Протягом короткого відрізку часу після обробки проникають всередину рослин, поширюються по їх судинній системі. Завдяки цьому діюча речовина препарату пригнічує патогени не тільки в результаті безпосереднього контакту, а й беручи участь в процесі обміну речовин оброблених культур.

  3. Комбіновані. Поєднують діючі речовини контактної та системної дії.

Відрізняються фунгіциди також способом поширення. Одні проникають через вегетуючі частини рослин і поширюються від місця проникнення до кореневої системи (базипетальний рух). Інші, навпаки, проникають в рослину через кореневу систему і надалі поширюються на всі вегетуючі частини (акропетальний рух).

Способи застосування

Великий асортимент препаратних форм фунгіцидів Укравіт (концентрації емульсій і суспензій, порошки, що змочуються, розчинні концентрати) визначає широкий спектр способів застосування засобів захисту:

Передпосівний обробіток насіння, саджанців і бульб проводять безпосередньо перед посівом або висадкою в ґрунт. Це допомагає захистити культури при проростанні.

Для захисту майбутніх посівів від грибкових хвороб проводять знезараження ґрунту і рослинного субстрату для знищення спор та елементів міцелію грибів, які знаходяться в ньому. Обробка ґрунту безпосередньо перед посадкою культур впливає на період вегетації, збільшуючи терміни проростання і розвитку рослин.

Терміни і кількість обробок вегетуючих рослин залежать від декількох умов: характеристик препарату, фази вегетації культури і погодних умов.

Продукт добавлен в корзину!