Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Гербiциди Укравіт

Сільскогосподарські культури

Гербіциди Укравіт

Для боротьби з бур’янами найефективніше застосовувати гербіциди. Це хімічні препарати, які викорінюють небажану рослинність в полях, садах, виноградниках і на землях промислового призначення.

У нашому каталозі представлено широкий асортимент ефективних засобів боротьби з бур’янистої рослинністю в посівах зернових, бобових, баштанних і овочевих культур, в садах, на луках і пасовищах. Вони призначені як для контролю появи бур’янів, так і для знищення вже вегетуючих бур’янів.

Гербіциди Укравіт – це ефективні українські засоби захисту вирощуваних культур від бур’янів. Їх основні переваги:

Існують різні класифікації препаратів. Їх ділять на групи в залежності від складу і форми препарату, типу і способу впливу, а також періоду і способу застосування.

Хімічний склад препаратів – основні види

За хімічним складом гербіциди Укравіт діляться на такі основні групи:

  1. Похідні триазинів (Антисапа і Антисапа Ликвид, Голдікс, Селефіт і Селефіт Екстра). Це селективні препарати, які ефективні проти певного виду бур’янів. Триазин добре поглинаються кореневою системою, поширюються по всій вегетативній масі, пригнічують процес дихання бур’янів, порушують функції мінерального живлення і призводять до їх загибелі.
  2. Імідазолінони (Віталайт, Пікадор) – активну дію виявляють вже через кілька годин після обробки. Проникаючи в рослини через кореневу систему, листя і пагони, порушують синтез білка і нуклеїнових кислот. Пригнічують ріст уже пророслих бур’янів і перешкоджають проростанню нових.
  3. Похідні арилоксиалканкарбонових кислот (Агростар, Амісоль) – призначені для боротьби з поширеними дводольними бур’янами як однорічними, так і багаторічними.
  4. Сульфонілсечовини (Голд Стар, Корд, Міладар, Формула, Екзит) – ефективні проти однорічних дводольних та окремих видів злакових бур’янів. Екологічні препарати з швидкою дією, малотоксичні для людини, тварин і корисних комах, не накопичуються в ґрунтових водах і не забруднюють навколишнє середовище.
  5. Похідні арилоксифеноксипропіонової кислоти (Антипирій і Зерновий) – призначені для післясходової обробки злакових видів бур’янів. Інтенсивно руйнують меристему чутливих до препаратів рослин, швидко зупиняють їх ріст і розвиток.
  6. А також інші групи та їх комбінації.

Види гербіцидів по типу впливу

Залежно від типу впливу засоби боротьби з небажаною рослинністю бувають контактні і системні. Контактні викликають пошкодження вегетативної частини рослин безпосередньо в місці контакту з препаратом. Системні надають комплексний пригнічуючий вплив. При контакті з бур’яном діючі речовини, потрапляючи на листя, пагони або через кореневу систему, проникають всередину і переміщаються по всій рослині.

Для боротьби з багаторічними бур’янами з розвиненою кореневою системою краще застосовувати системні гербіциди. При цьому їх можна вносити як через ґрунт, так і обприскуванням вегетуючих рослин. У контактних препаратів здатність пересуватися по рослині набагато нижче, тому їх в основному застосовують для боротьби з однорічними бур’янами. Чим довше вони залишаються на ураженій ділянці, тим більшу руйнівну дію надають.

Види препаратів за способом впливу

За типом впливу розрізняють виборчі і суцільні гербіциди від бур’янів. Їх також називають селективні і неселективні.

Препарати суцільної дії знищують всю рослинність на обробленій території, в тому числі і культурні рослини. Їх часто застосовують на землях промислового призначення або ділянках, призначених для будівництва. Активно застосовують в транспортній галузі, обробляючи смуги відчуження біля залізниць та аеродромів.

У сільському господарстві неселективні гербіциди застосовують:

Селективні гербіциди впливають тільки на певний вид або групу рослин. Вони ефективні проти бур’янів і не впливають на вирощувані культури, тому їх можна застосовувати і після появи сходів, коли використання гербіцидів суцільної дії вже неможливо.

Ґрунтові гербіциди та особливості їх застосування

Ґрунтові гербіциди застосовують в якості досходового препарату. Вони утворюють «захисний екран» ґрунту і запобігають проростанню бур’янів. При цьому діючі речовини не мають жодного впливу на розвиток культурних рослин. В основному ґрунтові засоби захисту застосовують в посівах овочевих і зернових культур, а також для захисту картоплі.

Необхідні умови застосування ґрунтових гербіцидів:

Також важливо враховувати тип ґрунтів, на яких будуть застосовуватись препарати. Для легкого ґрунту досить мінімального дозування засобу, а для важких ґрунтів її слід збільшити. Чим легше ґрунт і нижче вміст гумусу в ньому, тим ефективніше дія ґрунтового гербіциду.

 

Продукт добавлен в корзину!