Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Інсектициди

Сільскогосподарські культури

Інсектициди Укравіт

Виростити здоровий і чистий урожай без застосування інсектицидів неможливо. Яблунева плодожерка здатна знищити до 70% плодів яблунь, а зернова тля – не менше 25% врожаю зернових. Найбільшого захисту потребують ті культури, які найбільш багаті цінними для шкідників вуглеводами. Наприклад, картопля, цукрова тростина, а також зернові, зерняткові і плодові культури.

Щоб не втратити значну частину врожаю і зберегти високу якість вирощеної продукції, необхідно захистити рослини від шкідників. Для цього краще використовувати спеціальні препарати – інсектициди, які швидко і ефективно знищують шкідливих комах. Та поряд з цим дозволяють істотно скоротити витрати при вирощуванні різних культур.

Класифікація інсектицидів за способом проникнення і впливу на шкідників

Залежно від складу засоби захисту проникають в організм шкідливої комахи різним шляхом. Від цього залежить і спосіб застосування, і механізм впливу препарату на шкідливий об’єкт, відтак за способом проникнення в організм шкідника розрізняють інсектициди:

  1. Кишкові. Їх застосовують проти гризучих і сисних комах, які з’їдають оброблені препаратом зелені частини рослин, таким чином засіб потрапляє в кишечник шкідника через його гризучий або сисний ротовий апарат.

  2. Контактні. Застосовують проти личинок комах на ранніх стадіях розвитку поки їх тіло ще не вкрите міцним хітиновим шаром, отже такі препарати потрапляють в організм шкідників через їх незахищені зовнішні покриви.

  3. Системні або, як їх ще називають, внутрішньорослинні. Системні інсектициди після обробки проникають всередину рослин через кореневу систему, пагони і листя, переміщаються в них по транспортних системах і накопичуються в тканинах. Таким чином вся рослина стає отруйною для шкідника, тому ці препарати і називають внутрішньорослинні.

  4. Дихальні або фуміганти – їх використовують в газоподібному стані, вони проникають в організм дорослої комахи або її личинки через дихальні шляхи. Фуміганти часто використовують для знезараження різних приміщень сільськогосподарського призначення. Наприклад, складів і теплиць.

Більшість інсектицидів Укравіт поєднують кілька способів проникнення, тому їх можна лише умовно зарахувати до певної категорії. Зазвичай класифікацію проводять виходячи з основного способу проникнення.

Принцип дії інсектицидів на організм шкідника

Від основної діючої речовини препарату різниться і принцип його дії на системи життєдіяльності шкідника. Принцип дії інсектицидів на організм шкідливої комахи:

Незалежно від способу впливу засобу захисту на різні системи життєдіяльності комахи, в результаті застосування препарату відбувається загибель шкідника.

Основні форми застосування інсектицидів Укравіт

Засоби захисту рослин від шкідливих комах бувають в різних формуляціях, від чого залежить і спосіб їх застосування. У сухій формі інсектициди застосовують при внесенні в ґрунт. Це може бути, як передпосівна обробка, так і опудрення або внесення безпосередньо в ґрунт.

Сухі форми інсектициду:

Рідкі формуляції препаратів використовують для обприскування ґрунту, насіння або вегетуючих рослин, а також в якості аерозольної обробки культур.

У рідкій формі інсектициди бувають у вигляді:

Для боротьби зі шкідниками запасів в складських приміщеннях використовують фуміганти. Їх характер застосування відрізняється від всіх перерахованих вище і полягає у виділенні отруйного для шкідливих комах і інших шкідників газу.

Комплексний захист рослин від шкідників з інсектицидами Укравіт

Для кращого ефекту важливо проводити боротьбу зі шкідливими комахами комплексно, застосовуючи препарати в рамках програми системного захисту рослин. Комплекс дій із захисту рослин від шкідників включає в себе:

  1. Вирощування сортів, які більш стійкі до найбільш шкідливих для цієї культури комах та їх личинок.

  2. Обробка інсектицидами не тільки рослин в процесі вирощування, а й ґрунту до посіву і після збору врожаю.

  3. Дотримання сівозміни, щоб не допустити розвиток у шкідників стійкого імунітету до препаратів. А також чергування в обробках засобів з різними діючими речовинами і механізмами дії, щоб зменшити ймовірність розвитку резистентності.

 

Продукт добавлен в корзину!