Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Регулятори росту

Сільскогосподарські культури

Для контролю росту і розвитку вирощуваних культур в сільському господарстві застосовують регулятори росту. Це препарати, які в залежності від дозування можуть або стимулювати, або навпаки пригнічувати процеси життєдіяльності культурних рослин на різних етапах розвитку.

Використовуючи внутрішній потенціал культур, регулятори росту стимулюють їх розвиток. Завдяки дії препаратів рослини активно розвивають кореневу систему, нарощують вегетативну масу, рано і дружно дозрівають, не залежно від дії негативних факторів.

Основні завдання, які вирішують за допомогою регуляторів росту

Головне завдання препаратів, які допомагають контролювати розвиток вирощуваних культур, це підвищення врожайності. Особливо актуальне використання регуляторів росту при нестабільних погодних умовах.

Залежно від складу і способу застосування регулятори росту рослин:

  1. Покращують схожість і проростання посівного матеріалу, сприяють розвитку потужної кореневої системи вже на початкових етапах розвитку.

  2. Підвищують врожайність, покращують якість вирощеної продукції. Допомагають легше перенести стресові умови вирощування, підвищуючи стійкість вирощуваних культур до несприятливих погодних умов, а також до бактеріальних і вірусних захворювань.

  3. Підвищують ефективність засобів захисту рослин і захищають культури від негативного впливу пестицидів.

Застосування регуляторів росту дозволяє підвищити не тільки кількісні, але й якісні характеристики врожаю. Вирощені плоди містять менше нітратів, важких металів і радіонуклідів.

Гулівер Берегиня (діюча речовина Хлормекват-хлорид)

Регулятор росту Гулівер Берегиня від Укравіт призначений для захисту зернових та овочевих культур від вилягання при використанні інтенсивних технологій вирощування.

Діючі речовини препарату регулюють ріст рослин, сприяють потовщенню та скороченню довжини стебла і запобігають переростанню. В результаті підвищується стійкість культур до вилягання.

Переваги препарату Гулівер Берегиня:

Не варто використовувати препарат при сильному стресовому стані вирощуваних культур.

Гулівер Cеньор Помідор (діюча речовина етефон)

Для контролю процесів росту вегетуючих рослин використовуйте контактно-системний препарат від Укравіт – Гулівер Cеньор Помідор. Він не лише допомагає регулювати процеси росту. Діючі речовини засобу запобігають переростанню культур і сприяють швидкому дозріванню плодів, а при обробці картоплі і цибулі перед закладкою на зберігання допоможе запобігти проростанню бульб і цибулин.

Переваги регулятора росту Гулівер Cеньор Помідор:

Гулівер Стимул

Комплексний регулятор росту Гулівер Стимул від Укравіт використовують для обробки посівного матеріалу і при листовій обробці вегетуючих рослин. Препарат призначений для зернових, бобових, олійних та овочевих культур.

Діючі речовини препарату Гулівер Стимул:

Препарат сумісний з іншими агрохімікатами, може використовуватися в бакових сумішах.

Особливості застосування регуляторів росту рослин Укравіт

Препарати, що стимулюють ріст і розвиток сільськогосподарських культур, допомагають розкрити потенціал вирощуваних рослин і підвищують ефективність застосовуваних добрив і пестицидів. Однак дуже важливо точно дотримуватися норм, особливостей та термінів внесення препаратів.

Основні рекомендації щодо застосування регуляторів росту рослин від українського виробника Укравіт:

  1. Вимоги до погодних умов. Проводьте обприскування за умови безвітряної погоди (максимальна швидкість вітру – 5 м/с) і температурі повітря вище 25 градусів.

  2. Підготовка обладнання. Перед підготовкою робочого розчину необхідно перевірити справність призначеного обладнання, ретельно промити бак і магістральні трубопроводи з наконечниками для розпилювання робочого розчину.

  3. Перед застосуванням добре збовтайте ємність з препаратом. При підготовці робочого розчину точно дотримуйтесь норми витрати коштів, перевіряйте сумісність препаратів при підготовці бакових сумішей.

  4. При розпилюванні підготовленого робочого розчину стежте за тим, щоб він рівномірно покривав поверхню оброблюваних рослин.

  5. Токсичність. Витримуйте необхідні терміни виходу працівників на оброблені площі, які вказані для кожного препарату. А також суворо дотримуйтесь необхідних правил безпеки.

Продукт добавлен в корзину!