Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Комплексні рішення для вирощування картоплі на Волині
Комплексні рішення для вирощування картоплі на Волині

День поля_Волинь

Ми частенько жартуємо, що всіх українців можна поділити на дві категорії: тих, які на День Незалежності відпочивають, і тих, які копають картоплю. Так чи інакше, але і ті, й інші не уявляють свого життя без смачненької картопельки. Тож День картоплі на ФГ «Шегедин» напередодні головного свята країни привабив не лише виробників цього продукту, а й багатьох «картопляних гурманів» з Волині та інших регіонів України.
В чому ж секрет гарного врожаю картоплі? Звісно, в комплексних технологіях захисту та підживлення, вважають фахівці ГК «UKRAVIT». І, як доказ, вигортають із землі на демомайданчику добірні бульби. Для того, щоб поділитися з фермерами досвідом вирощування цієї смачної та корисної культури, вони ще на навесні вивчали сорти, підбирали відповідні ЗЗР та мікродобрива і на їх основі розробляли технологічні рішення.
Також на допомогу фермерам завжди готовий прийти «Інститут здоров’я рослин»: передові вчені дослідять усі ресурси вашого господарства, розроблять індивідуальну технологію і навіть проконтролюють її впровадження в полі. Тож любителям картоплі лишається тільки озброїтись новими знаннями і сміливо йти у новий сільськогосподарський сезон!

Продукт добавлен в корзину!