Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Корисні поради від Ukravit #1


Озимий часник –  секрети вирощування

1

Ось і настала осінь і тому саме час подбати про врожай наступного року. Так, можна вже готуватися до посадки озимого часнику. Висаджувати його  восени потрібно в такий час, щоб він встиг добре вкоренитися до настання стійких холодів. Як правило, це період з кінця вересня до середини жовтня.

Грунт бажано підготувати заздалегідь, щоб він до моменту посадки встиг осісти. У грядки можна вносити добре перепрілий перегній і зовсім небагато осіннього мінерального добрива.

Для посадки відберіть хороші великі цибулини з 4 – 6 – 8 зубками. Садити потрібно тільки місцеві сорти або районовані, так як часник дуже реагує на зовнішні зміни і погано пристосовується до нових умов. Цибулина часнику повинна бути зі здоровим денцем і без видимих ознак захворювання.

Озимі сорти часнику зазвичай бувають дуже врожайними. Вони мають великі зубки і цибулини. Але, на жаль, зберігаються такі сорти гірше, ніж ярі.

 

Потрібно комбінувати органічні і мінеральні добрива

Щоб отримати хороший врожай, потрібно комбінувати органічні і мінеральні добрива. За допомогою мінеральної підгодівлі можна підвищити врожайність в 2-3 рази. Існують засоби для підживлення конкретним елементом – фосфором, калієм або азотом. Їх називають простими. Але для збагачення саджанців декількома поживними речовинами перевага надається комплексним або змішаним препаратам.

Знайти всі необхідні препарати для захисту та підживлення рослин  можна у надійного виробника — корпорації UKRAVIT.

Дізнайтеся більше на: http://prom.ukravit.ua/uk/

 

Шкідники і хвороби коренеплодів

5

Найпоширенішими коренеплодами вважаються буряк і морква. Урожай цих культур можуть пошкодити хвороби і шкідники, які впливають на рослини на різних етапах вегетації.

До поширених хвороб коренеплодів відносяться:

  • Кагатна гниль – захворювання поширюється під час зберігання буряків і моркви. Уражені коренеплоди покриваються нальотом, розм’якшуються, стають бурими і покриваються слизом. Якщо вчасно не видалити уражені плоди зі сховища, може загинути весь урожай.
  • Рак і туберкульоз – основними ознаками цих хвороб вважається утворення наростів. Якщо коренеплоди були пошкоджені раком, нарости з’єднуються з плодом тонкою шийкою.
  • Червона гниль (ризоктоніоз) – грибкове захворювання, яке супроводжується поступовим загниванням коренів і загибеллю культури.
  • Фузаріозна гниль поширюється на внутрішні частини коренеплоду, викликаючи утворення порожнин і областей сухої гнилі. Як правило, пошкоджені ділянки знаходяться в області шийки або збоку.
  • Хвостова гниль – бактеріальна хвороба, яка викликає загнивання кінчика коренеплоду. Він стає мокрим і сірим, і без втручання може пошириться на весь плід.
  • Бура гниль – грибкове захворювання, яке провокує загнивання коренеплодів, починаючи від кінчика.

 

Любите солоденьке? Ви не одні!

7

Виявляється є рослини «ласуни», які теж можна один раз в тиждень можна побалувати солоденьким. Для цього прямо по поверхні землі розсипають чайну ложку цукру, а потім просто поливають рослину. Або поливають солодкою водою (2 чайні ложки цукру на склянку води). Оскільки з цукру рослинам потрібна переважно глюкоза, хтось використовує в якості добрива безпосередньо таблетки глюкози, що продаються в аптеках.

Для приготування підгодівлі одну таблетку розводять в склянці води.

Підживлення глюкозою проводять раз на місяць, не частіше.

 

Шкідники

8

У злакових культур (пшениці, жита, ячменю та ін.) є свої особливості, тому і шкідники, які вражають рослини даного класу, відрізняються від інших. Найпоширенішими є:

Цикадка смугаста – шкідник, який висмоктує соки з злакових рослин. Крім того, комахи є переносниками вірусних захворювань. При масовому ураженні, цикадки можуть швидко знищити практично всі молоді посіви. Для профілактики рекомендують глибоко переорювати грунт, а в осередках масового ураження використовувати спеціалізовані інсектициди.

Пшеничний кліщ пошкоджує озиму пшеницю, жито і кукурудзу. Переносить вірус смугастої мозаїки, а самі комахи викликають скручування листя і зниження врожайності зернових культур. Щоб не допустити поширення шкідника, необхідно дотримуватися сівозміни, чергуючи злакові культури з іншими. При виявленні вогнищ пшеничного кліща, застосовують інсектициди.

Злакова муха (зеленоглазка) відкладає яйця на листках пшениці і ячменю. Після вилуплення личинки роблять борозенки в колосках, які не отримують достатньо поживних речовин для повноцінного розвитку.

Мероміза – шкідник, здатний вражати всі без винятку злакові культури. Личинки меромізи здатні пошкодити посіви на всіх етапах розвитку. Щоб не допустити поширення комах, обов’язково проводять глибоку переорювання грунту, а при виявленні шкідників застосовують хімічні препарати.

Ефективні інсектициди пропонує група корпорацій UKRAVIT , яка робить все можливе аби подбати про ваш врожай!

Дізнайтеся більше на: http://prom.ukravit.ua/uk/

 

Кропива росте повсюди

9

Виявляється, що цю рослину можна використовувати в якості рідкого добрива та засобу захисту рослин. Так, настій з кропиви є відмінним помічником в боротьбі з попелицею, чисельність якої значно збільшується в умовах посушливого літа.

Щоб приготувати цей засіб, вам необхідно зібрати 1-2 кілограма свіжого листя кропиви, залити їх відром води і дати настоятися протягом доби, після чого настій буде готовий, і його можна буде застосовувати як засіб для обприскування.

До того ж, за допомогою кропиви можна запобігти спалаху фітофторозу томатів, якщо вчасно провести обробку рослин настоєм цього бур’яну.

 

Руки після городу!

15

У дачно-городній сезон у багатьох виникає велика проблема: метушня з землею псує наші руки, а не кожен любить працювати в рукавичках.

Ось проста порада: взяти розчин перекису водню 3% (він продається в будь-якій аптеці) приблизно 100 г, додаємо нашатирний спирт 10-20 г, а потім будь-який миючий засіб для миття посуду або трохи порошку.

Все перемішати і опустити руки в розчин. Всі тріщини, які потемніли, стають світлими. Потім вимити руки з милом і втерти будь-який живильний крем для рук.

Є ще одна порада. Перед будь-якою роботою, пов’язаною із землею, намильте руки господарським милом, добре висушіть, після роботи вся грязь легко змиється.

Продукт добавлен в корзину!