Гаряча лінія 0 800 301 401
Передзвонiть менi

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми Вам передзвонимо найближчим часом.

Науково-дослідницький центр

Головний принцип діяльності Групи компаній UKRAVIT, як національного експерта № 1 у сфері захисту рослин, це “Процвітання через технологічну перевагу”.

Розглядаючи українське сільське господарство як потенційну рушійну силу для національної технологічної революції, Група компаній UKRAVIT поставила собі за мету відповідальне забезпечення сільськогосподарських товаровиробників найбільш передовими засобами та розробками для максимально ефективного захисту рослин і забезпечення їхнього зростання.

Саме тому 2016 року UKRAVIT починає будівництво Науково-дослідницького центру європейського рівня, який не має аналогів в Україні.

Майбутній Центр площею більше 1500 кв. м буде укомплектовано передовим обладнанням найкращих світових виробників. Саме тут українські та іноземні вчені працюватимуть над створенням абсолютно нових, унікальних препаратів, впроваджувати інноваційні технології вирощування та захисту сільськогосподарських культур.

Основні напрямки досліджень Центру: аналіз існуючих препаратів та контроль якості, розробка нових препаратів та сполук, аналіз ґрунту, тести та випробування усіх видів культур у лабораторних умовах.

Ми впевнені, що введення в експлуатацію Науково-дослідницького центру дозволить кардинально поліпшити ефективність та якість виробничого процесу, вивести їх на принципово інший рівень, що, в свою чергу, значно розширить можливість Групи компаній UKRAVIT в створенні та випробуванні нових інноваційних препаратів.

Мета UKRAVIT - дотримання усіх норм якості для забезпечення України та Європейського ринку тільки високоякісною продукцією, перетворення сільського господарства у найбільш прогресивну галузь економіки України, рушійну силу національної технологічної революції.

Продукт добавлен в корзину!