Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Мікроелементні добрива та стимулятори росту для високої врожайності
всходы

Нині передпосівна обробка посівного матеріалу культур мікроелементами разом із подальшим позакореневим підживленням набула широкого застосування як перший важливий технологічний прийом в управлінні мінеральним живленням культур. Бо передпосівна обробка насіння вирішує низку важливих технологічних питань, як то: підвищує на 5-6% енергію проростання та на 8-10% польову схожість насіння, стимулює ріст і розвиток молодих проростків культур, формує добре розвинену кореневу систему, зокрема, бічні кореневі волоски, поліпшує споживання кореневою системою води та мінерального живлення, сприяє появі сильних, дружніх і рівномірних сходів, підвищує стресостійкість і продуктивність культур.

«Для того, щоб посіви культур отримали дружній страт на початкових фазах росту та розвитку, я б радив, окрім протруйників, комбінувати в одному робочому розчині добрива ТМ «Авангард», які містять легкодоступний комплекс мікроелементів і біологічно активних сполук: адже на ранніх фенофазах культури не здатні активно поглинати елементи мінерального живлення із ґрунту кореневою системою – навіть якщо вони там містяться на високому оптимально збалансованому рівні, – відзначає керівник напрямку продуктів і сервісів мікродобрив компанії Сергій Адаменко. –  А обробка насіння хелатованими мікроелементами сприяє не лише проростанню та схожості насіння, а й росту та розвитку кореневої системи культур, у тому числі, бічних кореневих волосків, які активно споживають воду та мінеральне живлення».

Крім цього, важливо обробити посівний матеріал ще й стимулятором росту, оскільки до сівби насінина перебуває у стані спокою, за який відповідає так званий «гормон спокою». Із проростанням насіння його рівень знижується, і на заміну йому приходять гібереліни та ауксини. Однак якщо погодні умови в цей період склалися недостатньо сприятливі, то ці процеси проходять повільніше, і, як наслідок, з’являються нерівномірні або зріджені сходи. За таких умов для активування проростання насіння та появи дружніх сходів рекомендується застосовувати стимулятори росту.

З огляду на це, для передпосівної обробки насіння Сергій Адаменко рекомендує застосувати спеціальне легкозасвоюване добриво Авангард Старт (N -100, P₂O₅ -70 ,K₂O – 20, SO₃ –  15, CaO – 10, B – 5, Fe – 10, Mn – 5, Cu – 2, Zn – 5, Mo – 0,5, Co – 0,1, г/л амінокислоти та полісахариди) в нормі 0,5-1,0 л/т насіння та добриво-стимулятор росту Авангард Стимул (гумат калію в перерахунку на гумінові кислоти – не менше 40 г/л, бурштинова кислота – 3 г/л, мікроелементи, інші біологічно активні елементи) в нормі 0,5-1,0 л/т.

Комплекс елементів мінерального живлення добрива Авангард Старт буде сприяти закладанню високої потенціальної врожайності сорту чи гібриду культур, стимулювати ріст твірних тканин точок росту як кореневої системи, так і вегетативних органів та активувати роботу ферментів молодих рослин. Авангард Стимул буде підвищувати схожість насіння, прискорювати його проростання, надалі – буде поліпшувати стійкість культур до несприятливих умов зовнішнього середовища, стресів, сприятиме утворенню потужної кореневої системи, прискорюватиме ріст і розвиток культури в цілому.

Отже, обробка посівного матеріалу мікроелементами у поєднанні з комплексом стимуляторів росту та протруйником є вигідним та високоокупним технологічним рішенням для отримання високої сталої врожайності культур.

Продукт добавлен в корзину!