Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Місія компанії «UKRAVIT»

Компанія «UKRAVIT» - українська науково-виробнича компанія, національний лідер ринку засобів захисту рослин та мікродобрив.

Наша мета – бути національним експертом № 1 у сфері захисту рослин.

Наша місія - Процвітання наших клієнтів, усієї індустрії, України та перетворення сільського господарства у найпрогресивнішу галузь економіки України.

Основними напрямками діяльності компанії «UKRAVIT» є виробництво та продаж засобів захисту рослин, засобів для знищення гризунів та побутових комах, добрив із мікроелементами, що інтенсивно застосовуються у сучасному ресурсоощадному землеробстві.

Виробничі можливості компанії направлені на забезпечення попиту у промисловому секторі та у секторі домогосподарств населення.

Відмінні якості / Наші переваги

Основним пріорітетом для нас є задоволення та розвиток наших клієнтів.

Задля цього ми:

- створили унікальний Науково-дослідниий інститут «Інститут здоров’я рослин», який дозволяє максимально ефективно розробляти і використовувати нові технології для вирішення проблем аграріїв.

- забезпечуємо високу якість нашої продукції. Суворий контроль якості розпочинається з ретельного вибору вхідної сировини і триває протягом усього виробничого процесу. Наш інститут є світовим експертом в галузі контролю якості продукції, що перевіряє якість сировини та самої продукції за понад 20 показниками і засвідчує це відповідними сертифікатами.

- доставляємо продукцію клієнтам максимально швидко та у зручній тарі власного дизайну, що відповідає міжнародним стандартам.

- забезпечуємо інформаційну і консультаційну підтримку клієнтів протягом усього сільськогосподарського річного циклу.

- підтримуємо рівень цін на свою продукцію, комфортний для наших клієнтів.

Сучасні виробничі і науково-технічні потужності, розвинена інфраструктура, значний кадровий потенціал і досвідчений топ-менеджмент компанiї здатні задовольнити будь-які потреби наших клієнтів.

Орієнтири на майбутнє

Ми прагнемо перетворити українське сільське господарство у технологічно передову індустрію шляхом революційних модифікацій та об’єднання усіх виробничих та дослідницьких потужностей компанії «UKRAVIT» в єдиний інноваційний комплекс.

Ми прагнемо збільшити капіталізацію Групи компаній шляхом інвестицій у розвиток власного виробництва високоякісних препаратів та реалізацію на практиці сучасних систем захисту посівів для збору максимальних врожаїв.

Соціальна відповідальність

Упродовж 22 років компанія «UKRAVIT» піклується про своїх клієнтів, партнерів та власний колектив. Це стало однією з наших головних корпоративних цінностей.

В першу чергу ми несемо відповідальність перед споживачами, самими собою та майбутніми поколінням українців, що будуть жити на нашій землі.

Компанія «UKRAVIT» є національним лідером у виробництві засобів для захисту рослин і мікродобрив по всій Україні.

Як ми стали найкращими? Все просто. У нашій роботі ми керуємося наступними ключовими принципами:

  • виробництво безпечної та високоефективної продукції для захисту і підживлення рослин;
  • використання передових світових технологій, обладнання та ефективна інноваційна політика;
  • створення нових робочих місць із гідною заробітною платою для тисяч українців;
  • турбота про весь колектив компанії;
  • дотримання чинного законодавства України;
  • створення соціальних проектів та підтримка громадських ініціатив.

Місією компанії «UKRAVIT» є забезпечення Процвітання наших клієнтів, індустрії в цілому та України. Однією з форм Процвітання є здоровий спосіб життя, популяризувати який ми вважаємо за необхідне.

Ми здійснюємо постійну підтримку соціальних програм та ініціатив, інвестуємо в розвиток дитячого та молодіжного спорту, впроваджуємо інноваційні екологічні проекти. Україна має процвітати!

Україна, як одна з найбільших житниць світу, що володіє потужним аграрним потенціалом, може стати одним з нових лідерів ринку сільськогосподарської продукції та допомогти людству вирішити продовольчу кризу.

Саме в цьому ми вбачаємо важливу роль нашої компанії – провідного вітчизняного виробника засобів захисту рослин та мікродобрив, які суттєво впливають на підвищення рівня врожайності сільськогосподарських культур.

У відповідності до цього компанія «UKRAVIT» визначає свої корпоративні цінності:

Інноваційність – тому що ми вважаємо, що українське сільське господарство має стати найбільш технологічно передовою галуззю національної економіки, що необхідно для успішного вирішення глобальної продовольчої проблеми.

Патріотизм – тому що без дбайливого ставлення до своєї країни, її природних багатств неможливе досягнення технологічної переваги.

Відповідальність – тому що ми на кожному етапі відповідаємо за якість своєї роботи і усвідомлюємо свій обов’язок перед країною і людьми.

Експертність – тому що ми до останньої зернини знаємо, що робимо.

Єдність – тому що ми – частина українського народу і живемо й працюємо поруч, вирішуємо ті самі проблеми, їмо той самий хліб.

Оптимізм – тому що ми віримо у щасливе майбутнє нашої країни – як технологічно розвиненої, процвітаючої держави, рятівниці світу від голоду. І прагнемо побудувати таке майбутнє вже сьогодні.

Активна життєва позиція – тому що ми, не покладаючи рук, щодня, щохвилини працюємо заради цього.

Професійний науковий супровід виробництва, контроль вхідної сировини та готової продукції забезпечують досконалість і високу ефективність наших виробів відповідно до світових норм та стандартів якості.

Ми цінуємо довіру партнерів до нашої компанії. Плідна співпраця з постачальниками та споживачами є запорукою тривалого партнерства та економічно-вигідного господарювання.

Турбота про довкілля

Науково-технічний прогрес у сфері засобів захисту рослин значною мірою допомагає людству вирішити безліч завдань, насамперед, забезпечення населення продуктами харчування, а промисловість сировиною.

Але, на жаль, застосування ЗЗР не виключає можливий негативний вплив на довкілля (елементи навколишнього природного середовища), що може призвести до незворотних процесів у біосфері.

Тому компанія «UKRAVIT» поставила собі за мету знайти ідеальний баланс між максимальною ефективністю препаратів та їхнім мінімальним антропогенним тиском на довкілля.

Оскільки екологічна відповідальність – це важлива складова Процвітання індустрії і всієї країни, вона є одним із головних пріоритетів розвитку компанії «UKRAVIT». Як прихильники покращення екологічної ситуації в Україні, ми інтенсивно розвиваємо екологічно безпечні підходи щодо сучасного землеробства.

Ресурсоощадні та екологічно безпечні системи захисту агрокультур, розроблені компанією «UKRAVIT», дозволяють досягти стабільних і високих врожаїв при мінімальному негативному впливі на довкілля, а саме – на ґрунт, воду, повітря та безпосередньо на людину.

Ми впевнені, що головною стратегічною галуззю України, майбутньою рушійною силою національної технологічної революції, є сільське господарство. Тому застосування ресурсоощадних, сучасних і економічно доцільних систем захисту рослин від «UKRAVIT» є концептуально зумовленим, а також дозволить отримувати екологічно безпечну продукцію, яка відповідає всім міжнародним нормам і стандартам якості.

Якість продукції «UKRAVIT» ретельно перевіряється на трьох етапах: контроль вхідної сировини, проміжний контроль на виробництві та фінальний контроль готової продукції. Саме тому наші клієнти завжди можуть бути впевнені у безпечності та екологічності продукції «UKRAVIT».

Компанія «UKRAVIT» завжди піклується про українську землю та природу загалом. Ми постійно створюємо нові екологічні проекти, спрямовані на відновлення екосистеми та стабілізацію біосфери, зокрема, очищення водойм, відновлення земельних ділянок, створення парків.

Адже Україна має процвітати!

Продукт добавлен в корзину!