Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Мистецтво впроваджувати інновації
Мистецтво впроваджувати інновації

З чого почати, щоб розпрощатися з багаторічним статусом сировинної аграрної держави і стати технологічним лідером? Відповідь на це питання 19 жовтня намагалися знайти учасники аграрної панелі Київського міжнародного економічного форуму – провідної міжнародної платформи для обговорення перспектив економіки, бізнесу та підприємництва.
Та чи готовий наш аграрний сектор до впровадження інновацій? І на чому потрібно зосередити увагу в першу чергу?..
Все починається з науки, впевнений партнер Форуму, власник Групи компаній «UKRAVIT», Віталій Ільченко. Адже без дослідження ресурсного потенціалу інноваційні рішення можуть не дати запланованого ефекту.

DSC_0136 low
«Інноваційні технології – не панацея, а лише інструмент в руках досвідченого фахівця. Без наукової бази вони не «працюють», – вважає він. – Тому ми створили першу в Україні науково-практичну платформу для досліджень і впроваджень інновацій – «Інститут здоров’я рослин». Інститут працює за зразком найкращих світових НДІ і не має аналогів в Україні. Тут застосовують передові методики аналізу та найкраще світове обладнання. Це дозволяє вивчати вплив людини на природні ресурси нашої країни, розробляти нові та адаптувати існуючі світові технології до українських реалій і навіть працювати над відновленням вичерпних ресурсів. Такий комплексний підхід допомагає не лише розвивати Україну в технологічному ключі, а й дбати про екологію. Адже ми не отримали землю у спадок у наших батьків – ми позичили її в наших дітей».
Ключовим моментом у цій роботі Віталій Ільченко вважає кадрове питання. Тому основною соціальною місією «Інституту здоров’я рослин» є консолідація наукового потенціалу України. Для цього Інститут створив умови для репатріації вчених, які за останні роки виїхали за кордон, а також сприяє формуванню нового покоління української інтелектуальної еліти.

DSC_0203 low
«Сьогодні ми дедалі частіше стикаємося з недостатньою підготовкою молодих спеціалістів аграрного напрямку. Тому ми пропонуємо молоді спеціальні програми, які допоможуть їм бути в курсі передових світових розробок, переймати досвід кращих українських та закордонних вчених і одночасно – отримувати практичні навички в полях та у найсучасніших лабораторіях «Інституту здоров’я рослин», – відзначив Віталій Ільченко – Науковий підхід та українські спеціалісти – запорука успішного впровадження інновацій в агробізнес і процвітання України».
Учасники підтримали цю думку і, зі свого боку, запропонували створити щось на зразок «олімпійської збірної з інновацій», в якій кожен гравець робитиме свій вклад у розбудову нової, технологічної України.

Продукт добавлен в корзину!