Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Насіння

У вирощуванні сільськогосподарських культур значення має кожна деталь. Тому UKRAVIT SCIENCE PARK пропонує посівний матеріал від передових виробників. Ми є офіційними дистриб’юторами міжнародних насіннєвих компаній ТОВ “КВС-УКРАЇНА”, ТОВ “АДВАНТА СІДЗ УКРАЇНА”, ТОВ “РАЖТ СЕМЕНС-УКРАЇНА ” та вітчизняних – ТОВ “ЄВРОСЕМ”, НВФГ “КОМПАНІЯ МАЇС” .
Обирати потрібне вам насіння можна звернувшись до менеджера UKRAVIT SCIENCE PARK у Вашому регіоні.

KWS – одна з найбільших селекційних компаній, яка входить в п’ятірку світових лідерів з виробництва насіння. Понад 150 років ми займаємось селекцією провідних сільськогосподарських культур в помірних кліматичних умовах та маємо представництва в більш ніж 70 країнах світу, в яких працюють 4847 співробітників, 1836 з яких займаються науковими дослідженнями.
Каталог KWS 1           Каталог KWS 2         Сертифікат дистриб’ютора

Компанія “Адванта Сідс Інтернешнл” являється міжнародною компанією, одним із світових лідерів виробництва насіння соняшника, сорго (всіх напрямків використання), ріпаку, кукурудзи, рису, бавовнику, овочевих та інших культур. Виробництво та селекційні центри компанії розміщені на всіх континетнах планети. Філії континентального рівня знаходяться в Аргентині, Австралії, США, Індії, Таїланді, Франції, Китаї та інших країнах. Центральний офіс компанії знаходиться в Індії (Хайдарабарад). Компанія володіє власними селекційними програмами таких важливих для України культур як соняшник, сорго зернове та кормове, ріпак, кукурудза та має адаптовані до кліматичних умов гібриди цих культур.
Каталог Адванта Сідс Інтернешнл

Товариство з обмеженою відповідальністю “РАЖТ Семенс-Україна” було створене у 2010 році. Засновником є компанія RAGTSemences (Франція). Свої витоки компанія RAGTSemences бере з 1919 року. Компанія має 18 філіалів та більше 1000 висококваліфікованих співробітників лише у Європі. Товариство є невід’ємною частиною одного із світових лідерів у галузі насінництва – компанії RAGT. В своєму європейському активі компанія має 19 науково-дослідних станцій, 6 заводів, 24 види селекційних культур, 235 комерційних сортів насіння та 2500000 га посівних площ з генетикою RAGT. Основними видами культур, що виробляються компанією RAGT, є кукурудза, соняшник, сорго, рапс та фуражні трави..
Каталог RAGT   Сертифікат дистриб’ютора

Компанія «МАЇС» – розробник базових селекційних форм та комерційних гібридів кукурудзи, виробник насіння широкого спектру гетерозисних форм кукурудзи для насіннєвого ринку України та країн Європи. Компанія проводить реалізацію власних селекційних програм з 1992 року та за більш ніж 20 річний період діяльності створила власний генетичний банк (містить кілька тисяч селекційних зразків).
Каталог МАЇС     Сертифікат дистриб’ютора

CCI 20210311 394 web
Компанія Євросем – український виробник посівного матеріалу повного циклу, що гарантує якість і стабільність результату там, де важко гарантувати результат. Землеробство – нестабільний, залежний від тисячі факторів бізнес, кожен крок потрібно вивчити і прорахувати. Прибуткове вирощування культурних рослин починається з високоврожайного насіння. З року в рік ТОВ Євросем проводить дослідження на українській землі, відбираючи кращі сорти і гібриди рослин для фермерів. Селекція спрямована на отримання високопродуктивного, стійкого до хвороб, шкідників і стресів насіння. У каталозі компанії Євросем насіння соняшника, кукурудзи, нішевих культур (соя, сочевиця, нут), які не просто мають сильну генетику, а адаптовані до умов вирощування саме в наших кліматично-погодних умовах.
Каталог Євросем

З питань співпраці:
Конопкін Олександр
Начальник відділу. Відділ насіння
тел.: +380634890034
e-mail: [email protected]

Продукт добавлен в корзину!