Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.

Насіння

У вирощуванні сільськогосподарських культур значення має кожна деталь. Тому компанія «UKRAVIT» постійно розширює напрямки своєї діяльності задля забезпечення аграріїв ще більшою кількістю якісних продуктів і сервісів. У зв’язку з цим ми раді повідомити, що відтепер ви можете придбати у нас посівний матеріал від передових виробників. Ми є офіційними дистриб’юторами таких компаній, як SAATBAU, ТОВ «КВС-УКРАЇНА», компанії «МАЇС», RAGT Semences та ALTA SEEDS. Обирати потрібне вам насіння можна за посиланнями нижче у каталогах виробників.

KWS – одна з найбільших селекційних компаній, яка входить в п’ятірку світових лідерів з виробництва насіння. Понад 150 років ми займаємось селекцією провідних сільськогосподарських культур в помірних кліматичних умовах та маємо представництва в більш ніж 70 країнах світу, в яких працюють 4847 співробітників, 1836 з яких займаються науковими дослідженнями.

Каталог KWS 1

Каталог KWS 2


Компанія “Адванта Сідс Інтернешнл” являється міжнародною компанією, одним із світових лідерів виробництва насіння соняшника, сорго (всіх напрямків використання), ріпаку, кукурудзи, рису, бавовнику, овочевих та інших культур. Виробництво та селекційні центри компанії розміщені на всіх континетнах планети. Філії континентального рівня знаходяться в Аргентині, Австралії, США, Індії, Таїланді, Франції, Китаї та інших країнах. Центральний офіс компанії знаходиться в Індії (Хайдарабарад). Компанія володіє власними селекційними програмами таких важливих для України культур як соняшник, сорго зернове та кормове, ріпак, кукурудза та має адаптовані до кліматичних умов гібриди цих культур.

Каталог Адванта Сідс Інтернешнл


Сертифікат дистриб’ютора

Товариство з обмеженою відповідальністю “РАЖТ Семенс-Україна” було створене у 2010 році. Засновником є компанія RAGTSemences (Франція). Свої витоки компанія RAGTSemences бере з 1919 року. Компанія має 18 філіалів та більше 1000 висококваліфікованих співробітників лише у Європі. Товариство є невід’ємною частиною одного із світових лідерів у галузі насінництва – компанії RAGT. В своєму європейському активі компанія має 19 науково-дослідних станцій, 6 заводів, 24 види селекційних культур, 235 комерційних сортів насіння та 2500000 га посівних площ з генетикою RAGT. Основними видами культур, що виробляються компанією RAGT, є кукурудза, соняшник, сорго, рапс та фуражні трави..

Каталог 1 RAGT

Каталог 2 RAGT


Компанія «МАЇС» – розробник базових селекційних форм та комерційних гібридів кукурудзи, виробник насіння широкого спектру гетерозисних форм кукурудзи для насіннєвого ринку України та країн Європи. Компанія проводить реалізацію власних селекційних програм з 1992 року та за більш ніж 20 річний період діяльності створила власний генетичний банк (містить кілька тисяч селекційних зразків).

Каталог МАЇС


З питань співпраці:
Конопкін Олександр
Начальник відділу. Відділ насіння
тел.: +380634890034
e-mail: oleksandr.konopkin@ukravit.ua

Продукт добавлен в корзину!