Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Навіщо нам Global G.A.P.?
Global-G.A.P

«Перепустка» на глобальний ринок,

або Навіщо нам Global G.A.P.?

Експортувати вирощену продукцію – перспектива заманлива. Та чи кожному аграрію це по плечу? У тонкощах роботи на міжнародному ринку допоможе розібратись керівник департаменту маркетингу компанії «UKRAVIT» Ольга Дигун.

«Європа не за горами, і до повноцінного виходу на міжнародний ринок повинні готуватися в першу чергу аграрії: адже без сертифіката якості вони не зможуть експортувати вирощену продукцію до країн, де діє дуже жорстке законодавство щодо захисту прав споживачів», – відзначає Ольга.

Взаємодія – ось що змушує цю систему рухатися в ЄС та інших розвинених країнах. Агровиробники самі зацікавлені, щоб їхня продукція мала сертифікат якості. Тож співпрацюють із лабораторіями, де досліджують ґрунт, воду, посівний матеріал та готову продукцію, аби поставити на полиці супермаркетів винятково якісний і безпечний товар. В інакшому випадку – ризикують випасти із ринку й більше ніколи не повернутися.

Одночасно, продукція має відповідати ще й вимогам міжнародних систем якості Global G.A.P., IFC, BRC, Tesco Nurture, Field to Fork та ін., які є жорсткішими за державні. Тому дуже часто її паралельно перевіряють інспектори згаданих систем.

Та навіть там, де є свої національні стандарти, своєрідною перепусткою на глобальний ринок все ж є Global G.A.P. – хоча, до прикладу, у Великій Британії потрібен ще й сертифікат відповідності національному стандарту BRC.

«Головною відмінністю Global G.A.P. від інших стандартів є те, що оцінюється як безпека самої вирощеної продукції, так і безпека всього циклу виробництва, починаючи з кормів, посівного матеріалу і закінчуючи готовою продукцією. Таким чином, легко виявити, на якому етапі міг статися збій, – пояснює Ольга. – Крім того, дуже зручно й те, Global G.A.P. сумісний з іншими міжнародними стандартами, такими як ISO 9001, ISO 22000, BRC, IFS».

Будьте в курсі останніх змін – стежте за нашими новинами у Facebook та на офіційному сайті «UKRAVIT».

Продукт добавлен в корзину!