Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Назустріч майбутньому: в Черкасах з’явився "Інститут здоров’я рослин"
Майбутнє настане швидше, якщо рухатися йому назустріч, завжди вважали новатори ГК “UKRAVIT”. Тому декілька років тому вони поставили собі на меті дати українській агроіндустрії шанс розвиватися в контексті наукового підходу та інноваційних технологій. Для цього було придбане обладнання від світових фірм-виробників, оснащені ультрасучасні лабораторії, побудований унікальний демоцентр, використаний досвід найкращих українських і швейцарських вчених, налагоджена співпраця з міжнародними організаціями та світовими НДІ. І все для того, щоб одного дня інновації стали доступними для кожного аграрія. І цей день настав.

Сьогодні “Інститут здоров’я рослин” відкрився і успішно працює для потреб аграрного сектора. Тут запроваджують амбіційні міжнародні проекти у сферах агро, фармацевтики та косметології і створюють унікальні препарати; тут досліджують природні ресурси України та шляхи їх регенерації; тут надають широкий спектр агробіологічних послуг із дослідження води, ґрунтів, рослинного і насіннєвого матеріалу, кормів, добрив і пестицидів; нарешті, тут відроджують науковий потенціал країни.

Та головне, українські аграрії на сто відсотків впевнені, що “Інститут здоров’я рослин” змінить формат їх роботи і приведе агроіндустрію та всю Україну до процвітання. Про це і не тільки – у розширеній версії відеоролика про відкриття “Інституту здоров’я рослин”.

Продукт добавлен в корзину!