Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Поради
4

  1. Хвороби і шкідники сливи завдають значної шкоди врожаю плода. До того ж вони, послаблюючи дерево, приводять його до загибелі від вимерзання взимку. Для боротьби з шкідниками сливи існує цілий ряд агротехнічних заходів, також застосовується обробка хімічними препаратами. Наведемо основні хвороби сливи і способи їх лікування, а також розглянемо, як захистити сливу від шкідників.
  2. Сливова плодожерка – паразит, який поїдає не тільки сливу, а й інші плодові дерева. Плід перестає рости і через деякий час опадає. Зимують гусениці під корою в нижній частині стовбура, ближче до кореневої системи.
  3. Сливова попелиця вражає крім сливи інші кісточкові культури. Заселяється в нижній частині листя, листя втрачають колір, плоди загнивають, дерево слабшає.
  4. Трояндова листовертка – шкідник, який вражає кісточкові породи. Гусениця деформує листя, скріплюючи їх в грудку.

Своєчасний і системний захист сливи від шкідників і хвороб допоможе виростити і зібрати відмінний урожай смачних і соковитих плодів! Знайти всі необхідні препарати для захисту та підживлення рослин  можна у надійного виробника — корпорації UKRAVIT.

Дізнайтеся більше на: http://privat.ukravit.ua/uk/

#укравіт #ukravit

Продукт добавлен в корзину!