Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/ukravit.ua/api/getinf.php on line 38

Поширені запитання

Добрый день, подскажите пожалуйста можно ли использовать гербициды Мастак и Мортал в баковой смеси из больших упаковок, на клубнике, малине и смородине, в таких же дозах как продают маленькие пакетики Мастак+Мортал.

2017-03-15 12:59:50
Светлана
гербициды Мастак и Мортал
Доброго дня. Так, можливе застосування бакової суміші Мастак+Мортал для зазначених Вами культур. Необхідно лише дотримуватися норм витрати та регламентів (способу та часу обробітку) застосування.

доброго дня

2017-03-15 12:54:59
Сергей
доброго дня, підкажіть будь ласка: чи доцільно та чи можливо по посівах озимої пшениці та озимого ячміню в фазу кущення в бакову суміш з карбамідом змішати гербіциди диво та зерновій ? дякую.
Доброго дня. Поєднання декількох препаратів у баковій суміші є доволі поширеним прийомом, який дозволяє розширити спектр контрольованих шкідливих видів організмів, зокрема видів бур'янів, та провести позакореневе підживлення. Беручи до уваги вказані Вами пестициди та карбамід для одночасного застосування - обмеження відсутні. Проте, перед приготуванням бакових сумішей необхідно дотримуватись порядку додавання препаратів у бак обприскувача (ВГ-ЗП-КС-КЕ-РК-прилипачі-добрива) та провести пробне змішування у невеликій ємності дотримуючись пропорцій препаратів. Звертайте будь ласка увагу на вміст шкідливої речовини для культурних рослин - біурет, який міститься у карбаміді.

тстстстсттстс

2017-03-15 12:53:26
срс
ссосососо
сссррсррсрс

something

2017-03-15 12:51:20
Andrei
something
How can I help?

офіційна розфасовка гербіцидів

2017-03-15 12:27:32
Тестовый
підкажіть буль ласка офіційну розфасовку гербіцидів голд стар і голдстар екстра ? дякую
Доброго дня. Післясходовий гербіцид Голд Стар виробляється та розфасовується у пакет 50 г та для роздрібного продажу ТМ Аптека Садівника у пакет 5 г. Гербіцид Голд Стар Екстра виробляється та розфасовується лише у пакет ємністю 70 г (з розрахунку на 2 га). Усі інші невідповідні розфасовки вважаються підробкою. Тому при виявленні іншого пакування просимо Вам повідомляти про це компанію виробника за тел.: 0 800 301 401.
Ваш персональний консультант
Поставити питання

Поставте питання консультанту

Дякуємо за питання!

Після опрацювання вашого запитання консультантом, ми відправимо відповідь на Ваш e-mail. 
Також відповідь буде опубліковано на сайті.

Продукт добавлен в корзину!