Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/ukravit.ua/api/getinf.php on line 38

Поширені запитання

Азотні добрива

2017-03-14 15:16:59
Iгор
Доброго дня. Підкажіть, будь-ласка, які і в якій кількості додають азотні добрива в бакову суміш для підвищення ефективності гербіциду Гліфовіт. Мета:знищення багаторічних та однорічних злакових бурянів після збору зернових (ячмінь, пшениця). ДЯКУЮ
Доброго дня! Для підсилення ефективності дії гербіциду суцільної дії Гліфовіт, РК (ізопропіламінна сіль гліфосату, 480 г/л) рекомендується додавати азотні добрива в концентрації 5–10 % від робочого розчину. При високому ступені забур’яненості багаторічними і однорічними видами бур’янів концентрація має складати 10%, за середнього і низького ступенів концентрацію азотних добрив доцільно знизити. В якості азотних добрив рекомендовано використовувати: аміачну селітру, карбамід, КАС (карбамідно-аміачна суміш). Рекомендована норма витрати робочого розчину 100-200 л/га.

Фітофтороз на помiдорах

2017-03-14 13:41:15
Людмила
Доброго дня. Які препарати необхідно застосовувати на помідорах для боротьби з фітофторозом, а також на грядках цибулі проти цибулевої мухи і коли доцільніше ці препарати застосовувати.
Доброго дня. Для контролю фітофторозу та цілого ряду інших хвороб томатів, зареєстровані наступні препарати: - Гарт, ЗП (гідроксид міді, 770 г/кг), в нормі 2,5–3,0 кг/га, профілактично та при прояві перших ознак хвороби; - Захист, ЗП (цимоксаніл, 250 г/кг + металаксил, 100 г/кг), в нормі 1,5-2,0 кг/га, профілактично або на ранніх стадіях розвитку інфекції; - Самшит, КС (крезоксим-метил, 100 г/л + дифеноконазол, 200 г/л), в нормі 0,3-0,5 л/га, профілактично та при прояві перших ознак хвороби; - Цілитель, ЗП (металаксил, 80 г/кг + манкоцеб, 640 г/кг), в нормі 2,5 кг/га, профілактично та при прояві перших ознак хвороби. Для знищення цибулевої мухи ТОВ «Компанія «Укравіт» рекомендує інсекто-акарацид Пірімівіт, КЕ (піріміфос-метил, 500 г/л), в нормі 1,2-1,5 л/га, впродовж вегетації, при виявленні шкідника. В світовій практиці застосовуються препарати на основі лямбда-цигалотрину та імідаклоприду, тому рекомендовано застосувати наступні інсектициди: - Антигусінь, КС (лямбда-цигалотрин, 50 г/л), в нормі 0,2-0,4 л/га, протягом вегетації, при виявленні шкідника; - Проти Колорада, РК (імідаклоприд, 200 г/л), в нормі 0,25-0,3 л/га, протягом вегетації, при виявленні шкідника.

Соя - боби

2017-03-14 13:38:52
Віктор1
Чи можна застосовувати пікадор коли на сої вже появляються боби?
Доброго дня. Препарат ТОВ «Компанії «Укравіт» Пікадор, РК (імазетапір, 100 г/л) – ґрунтовий та післясходовий гербіцид проти злакових і однорічних дводольних бур’янів в т.ч. карантинних (види амброзії та повитиць) в посівах сої. Обприскування проводиться до сходів культури в нормі 0,5-1,0 л/га або після сходів культури у фазі 2-3 трійчастих листків, в нормі 1,0 л/га. Застосування гербіциду Пікадор у посівах сої коли з’являються боби – не рекомендовано, оскільки можливий дуже сильний прояв фітотоксичності, який призведе до загибелі культури.
Ваш персональний консультант
Поставити питання

Поставте питання консультанту

Дякуємо за питання!

Після опрацювання вашого запитання консультантом, ми відправимо відповідь на Ваш e-mail. 
Також відповідь буде опубліковано на сайті.

Продукт добавлен в корзину!