Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/ukravit.ua/api/getinf.php on line 39

Поширені запитання

Добрый день, нужно убрать пирей до посева кукурузы и по кукурузе какой гербицид посоветуете на площадь 1,5 га

2017-03-15 13:16:41
С
Добрый день, нужно убрать пирей до посева кукурузы и по кукурузе какой гербицид посоветуете на площадь 1,5 га
Доброго дня. Для знищення широкого спектру бур'янів, зокрема пирія повзучого, за 10-14 діб до кукурудзи рекомендовано застосувати гербіцид суцільної дії Гліфовіт Екстра, РК (гліфосат калійна сіль, 663 г/л, у кислотному еквіваленті, 540 г/л) у нормі 3,0-3,5 л/га або 30-35 мл на 2-3 л води на 1 сотку. У фазі 3-7 листків кукурудзи, для контролю однорічних та багаторічних злакових і деяких однорічних дводольних видів бур'янів, необхідно застосувати гербіцид Тівітус, ВГ (римсульфурон, 250 г/кг) у нормі 50 г/га з додаванням прилапача Тандем 0,3 л/га або 2,5 г на 15-25 л води на 5 соток + прилипач Тандем 10-15 мл на кожні 10 л води.

скажіть, будь ласка, препарат "антихрущь" діе погано на кротів?

2017-03-15 13:16:08
А
скажіть, будь ласка, препарат "антихрущь" діе погано на кротів?
Доброго дня. Препарат Антихрущ, КС (імідаклоприд, 100 г/л + біфентрин, 100 г/л) здатен контролювати лише грунтових та ранньопіслясходових шкідників на відповідних культурах та багаторічних плодово-ягідних насадженнях.

идет разная норма расхода средства

2017-03-15 13:08:08
Сергей
Здравствуйте! Подскажите почему у Вас в описании идет разная норма расхода средства? К примеру: ГАРТ в таблице Плодові Парша, рак, моніліоз, клястеспоріоз, коккомікоз, бактеріальний опік, кучерявість листя персика 30 г на 8-10 л води на 1сотку! А в тексте ниже Норма витрати робочої рідини: молоді дерева 3 л/дерево, плодоносні дерева 5-6 л/дерево, виноград – 5 л/кущ. Какая же всё таки норма расхода? И где в Одессе можно приобрести Ваш товар?
Доброго дня. Фунгіцид Гарт, ЗП (гідроксид міді, 770 г/кг) у плодових насадженнях застосовується у нормі 30 г на 8-10 л води на 1 сотку (згідно перерахунку на 1 га), а рекомендовані норми витрати робочого розчину вказані з усереднених даних на одне дерево або кущ. Все буде залежати від віку насаджень, схеми та щільності посадки тощо. З приводу придбання препаратів ТМ Аптека Садівника звертайтеся будь ласка до офіційних дистрибуторів: http://ukravit.com.ua/pages/apteka-sad-vnika/dilers-ka-merezha/

Доброго дня!какой можно использовать гербецид на чеснок

2017-03-15 13:04:24
Максим
Доброго дня!какой можно использовать гербецид на чеснок
Доброго дня. Для знищення однорічних та багаторічних злакових бур'янів рекомендовано застосувати один із наступних гербіцидів: Антипирій, Квін Стар Макс та Селеніт. Для контролю дводольних видів в період вегетації часнику рекомендовано використати Макстар в нормі 0,5-0,7 л/га. В якості грунтового гербіциду рекомендовано застосувати Панда, КЕ (пендиметалін, 330 г/л) у нормі 2,5-4,5 л/га.

Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, чи можна в баковій суміші використовувати гербіциди від широколистяних бур'янів, сечовину та ГУЛІВЕР, РК Хлормеквад-хлорид (БЕРЕГИНЯ)® на зернових. Дякую!

2017-03-15 13:03:43
Юрій
Доброго дня! Підскажіть, будь-ласка, чи можна в баковій суміші використовувати гербіциди від широколистяних бур'янів, сечовину та ГУЛІВЕР, РК Хлормеквад-хлорид (БЕРЕГИНЯ)® на зернових. Дякую!
Доброго дня. Поєднання декількох препаратів у баковій суміші є доволі поширеним прийомом, який дозволяє розширити спектр контрольованих шкідливих видів організмів, та провести позакореневе підживлення. Беручи до уваги вказані Вами пестициди та агрохімікати для одночасного застосування - обмеження відсутні. Проте, перед приготуванням бакових сумішей необхідно дотримуватись порядку додавання препаратів у бак обприскувача (ВГ-ЗП-КС-КЕ-РК-прилипачі-добрива) та провести пробне змішування у невеликій ємності дотримуючись пропорцій препаратів.
Ваш персональний консультант
Поставити питання

Поставте питання консультанту

Дякуємо за питання!

Після опрацювання вашого запитання консультантом, ми відправимо відповідь на Ваш e-mail. 
Також відповідь буде опубліковано на сайті.

Продукт добавлен в корзину!