Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/ukravit.ua/api/getinf.php on line 38

Поширені запитання

Какой гебицид лутше вносить перед высадкой рассады капусты в открытий грунт?

2017-03-15 13:02:15
Александр
Доброго дня. До висадки розсади капусти необхідно провести обприскування гербіцидом Командир, КЕ (кломазон, 480 г/л) у нормі 0,15-0,2 л/га.
Доброго дня. До висадки розсади капусти необхідно провести обприскування гербіцидом Командир, КЕ (кломазон, 480 г/л) у нормі 0,15-0,2 л/га.

доброго дня.Деякі фахівці рекомендують до грунтових гербіцидів додавати прилипач.Підскажіть чи можна до баковой суміші хортус +командір по сояшнику додати прилипач тандем та яку кількість дякую.

2017-03-15 13:01:19
Саша
Підскажіть чи можна до баковой суміші хортус +командір по сояшнику додати прилипач тандем
Доброго дня. Додавання до грунтових гербіцидів прилипачів які рекомендуються для післясходових гербіцидів, фунгіцидів, інсектицидів тощо не є доцільним та ефективним. До грунтових гербіцидів можливо додавати спеціалізовані продукти на основі: арафінових вуглеводнів, сурфактантів, спеціальних олій та полімерних прилипачів.

Доброго дня. Чи можна застосовувати Датоніт Голд перед посівом кабачків цукіні?

2017-03-15 13:00:36
Микола
Доброго дня. Чи можна застосовувати Датоніт Голд перед посівом кабачків цукіні?
Доброго дня. Грунтовий гербіцид Датоніт Голд немає офіційної реєстрації на вказану Вами культуру, проте світова практика препарату з аналогічною діючою речовиною на дану культур присутня у нормі 1,6-2,0 л/га.

Добрый день, подскажите пожалуйста можно ли использовать гербициды Мастак и Мортал в баковой смеси из больших упаковок, на клубнике, малине и смородине, в таких же дозах как продают маленькие пакетики Мастак+Мортал.

2017-03-15 12:59:50
Светлана
гербициды Мастак и Мортал
Доброго дня. Так, можливе застосування бакової суміші Мастак+Мортал для зазначених Вами культур. Необхідно лише дотримуватися норм витрати та регламентів (способу та часу обробітку) застосування.

доброго дня

2017-03-15 12:54:59
Сергей
доброго дня, підкажіть будь ласка: чи доцільно та чи можливо по посівах озимої пшениці та озимого ячміню в фазу кущення в бакову суміш з карбамідом змішати гербіциди диво та зерновій ? дякую.
Доброго дня. Поєднання декількох препаратів у баковій суміші є доволі поширеним прийомом, який дозволяє розширити спектр контрольованих шкідливих видів організмів, зокрема видів бур'янів, та провести позакореневе підживлення. Беручи до уваги вказані Вами пестициди та карбамід для одночасного застосування - обмеження відсутні. Проте, перед приготуванням бакових сумішей необхідно дотримуватись порядку додавання препаратів у бак обприскувача (ВГ-ЗП-КС-КЕ-РК-прилипачі-добрива) та провести пробне змішування у невеликій ємності дотримуючись пропорцій препаратів. Звертайте будь ласка увагу на вміст шкідливої речовини для культурних рослин - біурет, який міститься у карбаміді.
Ваш персональний консультант
Поставити питання

Поставте питання консультанту

Дякуємо за питання!

Після опрацювання вашого запитання консультантом, ми відправимо відповідь на Ваш e-mail. 
Також відповідь буде опубліковано на сайті.

Продукт добавлен в корзину!