Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/ukravit.ua/api/getinf.php on line 38

Поширені запитання

гербіцид на розах

2018-10-17 08:27:56
Бутенко Олександр
Доброго дня! Підкажіть будь ласка, чи є інформація про використання гербіцидів в насадженнях троянд?
Доброго дня. В насадженнях троянд без шкоди для квітів під час вегетації практикують застосування грамініцидів (Гербіциди для знищення злакових бурянів (пирій, мишій, плоскуха та ін.) зокрема: Антипирій (15-20 мл на 3 л води на 1 сотку), Селеніт (15-20 мл на 3 л води на 1 сотку). Для знищення дводольних бурянів практикують направлене обприскування (!!! Без потрапляння на кущі квітів !!!) гербіцида Гліфовіт Екстра (30-35 мл на 3 л води на 1 сотку). Обприскування проводять навесні або восени під час активного росту бурянів.

Доброго дня. Підкажіть що потрібно для того щоб стати дистриб'ютором компанії Укравіт? Дякую/

2018-10-16 13:25:38
Бойченко Андрій
Доброго дня. Підкажіть що потрібно для того щоб стати дистриб'ютором компанії Укравіт?
Доброго дня. Надішліть свої пропозиції та реквізити на адресу ukravit@ukravit.ua

Гербицид Диво Н

2018-10-16 06:46:07
Черба Анатолий
Добрый день.Скажите, возможно ли безопасное применение гербицида Диво Н на посевах озимой пшеницы в осенний период,и условия такого применения. Спасибо.
Для контролю бурянів в осінній період в посівах зернових колосових рекомендовано застосувати один з гербіцидів: ВЕЙРОН (50-70 мл/га) або ГОЛД СТАР ЕКСТРА (30-35 г/га). Дані гербіциди володіють високою ефективністю та відсутністю фітотоксичності для культурних рослин.

Інсектицид

2018-10-15 20:49:27
Петров Александр
Здравствуйте,если полить под корень Антихрущем можно убить личинок заболонника плодового(короеда)? Или у Вас есть препарат именно для этого вредителя,а то в саду несколько яблонь начали ветки усыхать из-за него.и если использовать Антихрущ то сколько лить под яблоню?
Препарат АНТИХРУЩ забезпечує контроль грунтових шкідників плодових культур. Так, як даний шкідник майже весь життєвий цикл проводить під корою дерева - даний препарат буде малоефективним для його контролю. Ефективним буде видалення заражених частин дерева та обприскування інсектицидами (АНТИКОЛОРАД МАКС, АТО ЖУК) в період міграції шкідника (травень-липень)

Гербіцид проти пирію по пшениці та ячменю

2018-10-15 09:16:56
Сергій
Доброго дня, підскажіть який краще застосувати гербіцид проти пирію по пшениці та ячменю. Дякую
Доброго дня. Пирій повзучий являється злісним буряном, що важко контролюється в посівах злакових колосових культур. Найефективніший контроль відбувається в посівах дводольних культур, за допомогою грамініцидів (Квін Стар Макс, Антипирій, Селеніт Макс). Також, для контролю багаторічних бурянів рекомендовано обробляти поля після збору попередника: ГЛІФОВІТ ЕКСТРА 2.0-3.0 л/га + ДИВО Н 0.4-0.5 л/га.
Ваш персональний консультант
Поставити питання

Поставте питання консультанту

Дякуємо за питання!

Після опрацювання вашого запитання консультантом, ми відправимо відповідь на Ваш e-mail. 
Також відповідь буде опубліковано на сайті.

Продукт добавлен в корзину!