Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Notice: Undefined index: HTTP_REFERER in /var/www/ukravit.ua/api/getinf.php on line 38

Поширені запитання

гербицид

2018-12-19 09:18:27
Хрипко Роман
Добрый день.Есть проблема-осот на площади 12 га.Будет посажена кукуруза.Какой гербицид посоветуете и где купить т.к. живу в Луганской области.
Для контролю багаторічних бурянів рекомендуємо застосувати один з препаратів: Мастак (клопіралід, 300 г/л) – 0,9 л/га, Агент (2,4 Д 452 г/л + флорасулам 6,25 г/л) - 0,6 л/га та ін. Основною вимогою для якісного знищення бурянів – є обприскування осоту у фазі «розетки», в цей період він найбільш чутливий до гербіцидів. З приводу придбання – зверніться до наших дистрибюторів (список перелічений на сайті)

гербіциди

2018-12-16 18:59:10
Коробка Тетяна
В цьому році син по найму вносив гербіцид антисапа ліквід по кукурудзі результат нас приємно вразив хочемо на наступний рік і собі внести до сходів по кукурудзі але рекомендацій по внесенню у ваших посібниках немає що можете порадити .
Доброго дня! Існує практичний досвід застосування досходово в посівах кукурудзи «Антисапа Ліквід» у нормі 0,5 л/га.

інсектесиди

2018-12-16 18:46:07
Коробка Тетяна
Доброго дня .Багато років використовували матадор для обробки бульб картоплі від шкідників а в цьому році як поліз колорад то його антиколорад практично не взяв пішло звикання до імідоклоприду що порадите на наступний рік протруйник та інсектесид.
Доброго дня. Застосування імідаклоприду дійсно призводить до появи резистентності у колорадського жука. Тому використання його тривалий час для протруювання бульб та післясходово призвело до втрати ефективності. Щоб ефективно контролювати шкідника, необхідно застосовувати препарати із рідними діючими речовинами, які володіють абсолютно різними механізмами дії. Це забезпечить високу смертність колорадського жука. Для протруювання бульб рекомендую застосовувати комбінований протруйник, який містить 3 діючі речовини – «АС Селектив» – тіаметоксам, 100г/л + ацетаміприд, 100 г/л, флудиоксоніл, 20 г/л, перші дві з яких контролюють широкий спектр грунтових шкідників, а остання – комплекс хвороб. Для післясходового застосування рекомендую застосовувати «Ато Жук» - високоефективний трьохкомпонентний інсектицид, що містить тіаметоксам, 250 г/л + лямбда-цигалотрин, 80 г/л + альфа-циперметрин, 15 г/л, що надійно захищає картоплю від широкого спектру шкідників.

Я хотел бы узнать оптовые цены на вашу продукцию

2018-11-29 12:41:29
Алексей
Добрый день. Я хотел бы узнать оптовые цены на вашу продукцию
Доброго дня. З приводу придбання зверніться до наших дистрибюторів. Контакти вказані на сайті.

прайс листы оптовые

2018-11-23 20:30:19
Сергиенкова Юлия Юрьевна
Здравствуйте,меня интересуют оптовые прайсы на товар.
Доброго дня. З приводу реалізації продукції зверніться до наших дистрибюторів.
Ваш персональний консультант
Поставити питання

Поставте питання консультанту

Дякуємо за питання!

Після опрацювання вашого запитання консультантом, ми відправимо відповідь на Ваш e-mail. 
Також відповідь буде опубліковано на сайті.

Продукт добавлен в корзину!