Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Шкідники
8

У злакових культур (пшениці, жита, ячменю та ін.) є свої особливості, тому і шкідники, які вражають рослини даного класу, відрізняються від інших. Найпоширенішими є:

Цикадка смугаста – шкідник, який висмоктує соки з злакових рослин. Крім того, комахи є переносниками вірусних захворювань. При масовому ураженні, цикадки можуть швидко знищити практично всі молоді посіви. Для профілактики рекомендують глибоко переорювати грунт, а в осередках масового ураження використовувати спеціалізовані інсектициди.

Пшеничний кліщ пошкоджує озиму пшеницю, жито і кукурудзу. Переносить вірус смугастої мозаїки, а самі комахи викликають скручування листя і зниження врожайності зернових культур. Щоб не допустити поширення шкідника, необхідно дотримуватися сівозміни, чергуючи злакові культури з іншими. При виявленні вогнищ пшеничного кліща, застосовують інсектициди.

Злакова муха (зеленоглазка) відкладає яйця на листках пшениці і ячменю. Після вилуплення личинки роблять борозенки в колосках, які не отримують достатньо поживних речовин для повноцінного розвитку.

Мероміза – шкідник, здатний вражати всі без винятку злакові культури. Личинки меромізи здатні пошкодити посіви на всіх етапах розвитку. Щоб не допустити поширення комах, обов’язково проводять глибоку переорювання грунту, а при виявленні шкідників застосовують хімічні препарати.

Ефективні інсектициди пропонує група корпорацій UKRAVIT , яка робить все можливе аби подбати про ваш врожай!

Дізнайтеся більше на: http://prom.ukravit.ua/uk/

Продукт добавлен в корзину!