Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Спонсорство UKRAVIT. Фестиваль льону
26 серпня 2017р. компанія UKRAVIT прийняла участь, в якості спонсора, у аграрному заході: «Фестиваль льону». Захід відбувся на базі ПОСП «Зоря» (с. Стремигород Коростенського р-ну Житомирської області.). Демо-ділянку льону було оброблено засобами захисту компанії UKRAVIT, а посіви підживлено її комплексними мікродобривами Авангард™ Бор.

Фестиваль льону – всеукраїнський спеціалізований захід, який проходить уже втретє. Його головна мета – відродження традиції вирощування льону в Україні та популяризація культури використання продуктів з льону в повсякденному житті. Українські аграрії підтримують розвиток льонарства, зокрема органічного і водночас – поряд з поверненням в обіг інших традиційних культур  – це створення нових робочих місць, реформування та розвиток сільської місцевості.

2 копия

Під час заходу учасникам фестивалю було презентовано компанію UKRAVIT і продукцію нашої компанії.

3 копия

Серед присутніх на фестивалі льону було керівництво базового господарства ПОСП «Зоря», директор Інституту сільського господарства Полісся НААН, керівництво асоціації розвитку льонарства і коноплярства України, Інституту луб’яних культур НААН, співробітники ТМ Байтон та ГК Вітагро, менеджери українських та іноземних компаній.

Продукт добавлен в корзину!