Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


UKRɅVIT: три стовпи успіху


За останні десятиліття в головах багатьох аграріїв міцно закріпилося: «хочеш якісний продукт – купуй імпортне». Але в Україні є компанії, які руйнують цей стереотип. Однією з них уже 18-тий рік є компанія UKRAVIT, продукція якої завоювала добру репутацію, як в Україні, так і за її межами. Про те в чому секрет успіху компанії і які новинки вона виводить на ринок поточного сезону представники UKRAVIT розповіли під час зимових агропромислових виставок.

Дмитро СірийТри стовпи успіху

Сьогодні UKRAVIT – потужний виробник засобів захисту рослин та добрив із мікроелементами, добре відомих на внутрішньому, а з 2012 року й на зовнішніх ринках. Про те як компанії вдалося досягти успіху розповів засновник UKRAVIT Віталій Ільченко: «Кожен прагне процвітання, але далеко не всі усвідомлюють, що процвітання не є результатом випадкового везіння – це конкретні складові, з яких починається успіх».

Досвід

«Першою з них є досвід. Поточного року ми святкуємо своє 18-річчя. UKRAVIT є першою та найбільшою українською компанією, яка виробляє засоби захисту рослин (ЗЗР), – звертає увагу Віталій Ільченко. – Сьогодні в Україні нашими продуктами обробляється понад 3 млн га – уявіть: це вся країна як Бельгія, засіяна від кордону до кордону. Разом із тим, продукти UKRAVIT користуються стабільно високим попитом на зовнішніх ринках, у Грузії та Молдові»

Чесність

«Іншою складовою є чесність: ми щирі до наших партнерів і чесно робимо свій бізнес. Минулого року ми сплатили близько 200 млн грн податків, – підкреслює засновник UKRAVIT. – Ми пропонуємо наші продукти за справедливою ціною без невиправданих «накруток». Адже наші потужності розташовані в Україні – це промисловий комплекс площею 30 тис. м² із повним циклом виробництва, який щороку дає сільгоспвиробникам понад 6000 т першокласної продукції. Це не межа: попит на наші продукти зростає, а тому ми плануємо збільшити виробничі обсяги в 5 разів. Відповідно, зростають потужності. Так, зокрема, нещодавно ми відкрили новий виробничий комплекс, а зараз будуємо велику лабораторію, оснащену найсучаснішим обладнанням».

Інновації

Та все це ніколи б не стало реальністю без інноваційних продуктів UKRAVIT: 135 позицій ЗЗР для польових, а також овочевих і плодово-ягідних культур, що продаються під ТМ «Аптека Садівника» для дачних та присадибних господарств, а також 27 позицій добрив із мікроелементами «АВАНГАРД®», засобів дезінфекції тощо.

«Якість наших продуктів підтверджена основними міжнародними сертифікатами ISO, – наголошує Віталій Ільченко. – Сировину для них ми закуповуємо там же, де і світові компанії, та, на відміну від них, ми ніколи не ставили собі за мету створити універсальний продукт для багатьох ринків. Наша перевага в іншому: ми ретельно досліджуємо місцеві умови і робимо спеціалізований продукт саме під них. При цьому ми дотримуємося трьох головних принципів: продукт має якісно виконувати свої основні функції, він має давати споживачу більший і якісніший врожай, а також відповідати найсуворішим екологічним стандартам – дотримання цих принципів ми гарантуємо в кожному нашому продукті, інакше він немає права на існування».

Потужні новинки сезону

ЗЗР

«2017 року сільгоспвиробникам стане доступним наше інноваційне рішення: гербіцид Вейрон® КС (д.р. флуметсулам 120 г/л + флорасулам 80 г/л), який у рекомендованій нормі 50-70 мл/га здатний контролювати практично всі види бур’янів в посівах зернових культур, зокрема, однорічні зимуючі та стійкі до 2,4-Д сульфонілсечовини, – наголошує заступник голови консультативного відділу UKRAVIT Олександр Мигловець. – 2016 року в Київській обл. (Бориспільський р-н) застосування гербіциду в мінімальній нормі дало прибавку 15,8 ц/га, а в максимальній – 21,5 ц/га., на контролі (без гербіцидів) отримана врожайність 27,1 ц/га. Більше того, його застосування було економічно вигідним: при затратах 160 грн/га Вейрон® КС дав надбавку 9000 грн/га – економічна вигода склала 8840 грн/га».

Другою новинкою став ґрунтовий гербіцид широкого спектру дії Селефіт® Екстра компонент А (прометрин 500 г/л) та компонент Б (метрибузин 700 г/кг), який у нормі 2,5л/га контролює широкий спектр однорічних дводольних і деяких злакових бур’янів у посівах сої. «2015 року в Київській обл. (Кагарлицький р-н) Селефіт® Екстра в мінімальній нормі дав прибавку 13,8 ц/га, а в максимальній – 14,5ц/га (контроль – 9,6ц/га), – зазначає Олександр Мигловець.

Інноваційні продукти доповнили ряд минулорічних новинок: протруйників Рекорд Квадро® ТН, Матадор Макс® ТН (обидва для захисту зернових колосових), АС-Селектив® (картоплі, овочевих культур); фунгіцидів Дезарал® Екстра (зернових колосових), Капітал® КС (соняшнику та сої), який, крім іншого, забезпечує ефект Stay Green; інсекто-акарициду Антикліщ Макс® КЕ (сої, плодових, зокрема яблунь та декоративних культур); і, звичайно, гербіцидів Селеніт Макс® КЕ (системний, післясходовий, для знищення бур’янів у посівах цукрового, столового та кормового буряку, соняшнику, картоплі, сої, льону-довгунця, ріпаку, гороху тощо), Голд Стар® Екстра (системний, післясходовий, у посівах зернових колосових культур) тощо.

Добрива

«Ми виробляємо продуктову лінійку спеціальних добрив для широкого спектру культур: зернових, бобових, плодових… – ми можемо нагодувати кожну культуру та забезпечити реалізацію її потенціалу продуктивності, – наголошує технолог із виробництва мікродобрив UKRAVIT Сергій Адаменко. – Цьогорічна лінійка доповниться новим продуктом Авангард®Р Кремній. Потреба в такому продукті значна, адже кремній посилює захист рослини від хвороб (зокрема, борошниста роса) та шкідників (попелиця), підвищує її посухо- морозо- та жаростійкість, а також стійкість до вилягання, посухи тощо».

Водночас, важливо, що: «Усі наші добрива виготовляється на новітньому обладнанні, яке відповідає міжнародним стандартам ISO, вони є високотехнологічними (в рідкій формі, яку не потрібно додатково розчиняти) хелатованими (коефіцієнт використання мікроелементів рослинами понад 60%), ефективнішими та дешевшими в порівнянні з конкурентами. Так, вони забезпечують окупність від 3 до 15-20 грн на кожну витрачену гривню», – додає Сергій Адаменко.

Загалом

«Я особисто гарантую, що всі, хто працюватиме з нами будуть задоволеними сервісом і якістю наших продуктів», – резюмує Віталій Ільченко.

Продукт добавлен в корзину!