Бесплатная горячая линиясо стационарных и мобильных телефонов
0 800 301 401

Заказать звонок

Спасибо за обращение!

Мы свяжемся с Вами в ближайшее время.


У Черкасах відкрили першу в Україні повітряну скульптуру
висока нота 220518

Унікальна мистецька принада прикрасила Черкаси: 19 травня у центрі міста відбулось урочисте відкриття безпрецедентної скульптурної інсталяції “Висока нота”.

На висоті сім метрів, між небом і землею, “зависла” витончена фігурка скрипальки. Музикантка зручно вмостилася на тонкому сталевому тросі, натягнутому між Черкаською обласною філармонією та опорним стовпом, виконаним у формі скрипкового грифу та смичка. Така незвичайна композиція стала першою не лише для Черкас – це перша в Україні повітряна скульптура, і відкрито її у День вуличної музики.

Дівчина зі скрипкою виконана із бронзи, на її виготовлення знадобилося півтора роки. Встановлено скульптуру (вагою до 150 кг та висотою у 1,6 м) на висоті 7 метрів над землею. Ініціаторами незвичайного проекту стали група компаній “UKRAVIT” та компанія “Сатурн-Холдинг”, творцем скульптури – один із найкращих українських скульпторів Олександр Лідаговський.

Власник ГК “UKRAVIT” Віталій Ільченко констатував: “Ми прагнемо до лідерства, лишаючись українцями, живучи і працюючи у цій країні для свого народу. Уже наступного місяця ми плануємо відкрити в Черкасах науково-дослідний інститут, який зосередить в собі провідні технології та розробки. У планах компанії – експорт нашої продукції в інші країни світу. І ця скульптура – “Висока нота” – якнайкраще ілюструє поєднання творчості та професіоналізму. Її назва символічна: чим би ти не займався, потрібно завжди прагнути досягти найкращих результатів – намагатися взяти високу ноту”.

За словами автора скульптури Олександра Лідаговського, “Висока нота” дає можливість відірвати очі від асфальту і поглянути вгору, аби хоч на мить подумки відірватись від життєвих справ та замислитись про щось високе і прекрасне.

Продукт добавлен в корзину!