Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Системи захисту та підживлення для винограду і саду
«UKRAVIT» презентувала комплексні системи захисту та підживлення для виноградників і саду на Закарпатті

Depositphotos_24359031_xl-2015-01

26 жовтня ГК «UKRAVIT» представила власні системи захисту та підживлення для виноградників і саду на Закарпатті. Науково-практична конференція, яку фахівці компанії провели в Берегово, зацікавила ключових виробників вина та плодової продукції регіону – виноробні комплекси «Cotnar» і «Чизай», а також садове господарство «Вайс».

«Кліматичні зміни та еволюція шкідників вимагають створення нових і постійне вдосконалення існуючих продуктів та рішень. Тому «UKRAVIT» постійно інвестує в новітні розробки, створює нові системи захисту та підживлення для плодових і винограду. А «Інститут здоров’я рослин», відкриття якого компанія ініціювала у червні цього року, дає можливість дослідити ресурси господарств і максимально ефективно розроблені системи впровадити. Менеджери з технічної підтримки компанії забезпечують технологічний супровід впроваджених систем, допомагають оцінити їх ефективність та рентабельність і, за необхідності, скоригувати для використання на наступні сезони. Таким чином, ми пропонуємо нашим клієнтам комплексні рішення у вирощуванні культур», – розповів власник ГК «UKRAVIT» Віталій Ільченко.

Окрім комплексного технологічного та агробіологічного сервісів, компанія допомагає своїм клієнтам розв’язати проблему з дефіцитом ресурсів. До їхніх послуг – унікальна фінансова програми «UKRAVIT Finance», яка дозволяє отримати кредит на придбання ЗЗР і мікродобрив «UKRAVIT» на максимально лояльних умовах.

«Наша політика побудована на тому, щоб підібрати індивідуальне фінансове рішення для будь-якого з наших клієнтів, виходячи з його можливостей та ресурсів. Якщо аграрій зацікавлений у продукції «UKRAVIT», то «UKRAVIT Finance» здатна забезпечити йому максимально комфортні умови для її отримання, – відзначив директор комерційного департаменту компанії Олександр Лапа. – Ми допомагаємо нашим клієнтам розкрити потенціал свого бізнесу потенційному фінансовому партнеру, щоб зробити кредитування прозорим, легким і доступним».

Продукт добавлен в корзину!