Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


UKRAVIT – світова якість за українською ціною
Наприкінці червня група компаній UKRAVIT зібрала представників міжнародного бізнесу, найбільших агрохолдингів України, фермерів на  Міжнародний День відкритих дверей «Нові горизонти». Захід відбувся у Черкасах, на базі виробничого комплексу ТОВ «Фабрика Агрохімікатів».

Нові цехи та лабораторія зі сучасним обладнанням

Протягом дня усі запрошені мали змогу ознайомитися з науковими та виробничими досягненнями, побачити на власні очі виробничі потужності та технології групи компаній UKRAVIT. Вітчизняного виробника, який працює вже 18 років, випускає 135 продуктів, якими обробляють 3 млн. гектарів землі! А це становить 10% ріллі в Україні.

А починалося все далекого 1999 року з непоказної будівлі, де працювало восьмеро осіб. Тепер «Фабрика Агрохімікатів» у Черкасах – це величезне сучасне виробництво, що займає 15 гектарів. І цього року тут завершується облаштування нових корпусів, які обладнують за останнім словом науки і техніки.

Зараз тут відносне затишшя – працюють тільки кілька ліній, адже основні обсяги продукції вже виробили і доставили своїм споживачам. Основна робота триває від початку осені й до літа, а тепер готуються до наступного сезону. Оснащують два цехи грануляції, два млинарних комплекси, великий цех виробництва мікродобрив.

Проводячи екскурсію фабрикою, Микола Залевський, начальник дільниці з виробництва засобів захисту рослин, наголосив, що виробництво комплектують новими фасувальними лініями, де передбачена автоматична подача сировини через вакуумне завантаження, щоб люди менше контактували з речовинами. І щодо безпеки людей тут турбуються – забезпечують співробітників індивідуальними засобами захисту і натуральним яблучним соком, постійно стежать за станом здоров’я.

Препарати тут фасують в різні ємності, розраховані на різного споживача – від дрібних пакетиків для дачників, і до 20-літрових каністр для великих сільгоспвиробників.

Науково-дослідний центр збере найкращих вчених

«Ми хочемо перетворити сільське господарство у найпрогресивнішу галузь України, – амбітно заявив Віталій Ільченко, власник групи компаній. –18 років тому UKRAVIT була однією з перших компаній, яка не побоялася відроджувати хімічну промисловість в Україні. Замість того, щоб імпортувати різні засоби для сільського господарства, ми перетворили Україну зі 100% імпортера ЗЗР на їх експортера. І щороку розширюємо географію нашого експорту.

Якість нашої продукції веде до зростання продажів, а це мотивує нас розширюватися та модернізувати наші потужності. Тож за останні роки ми побудували складські приміщення на 15 тис. кв. м, сучасний науково-дослідний центр і зараз обладнуємо його сучасним обладнанням, запускаємо новий виробничий корпус».

До речі, група компаній UKRAVIT має намір залучати до роботи у своєму новому науково-дослідному центрі науковців з усієї України, які можуть тут реалізувати свій потенціал. Тут проходитимуть міжнародні наукові конференції з виробництва засобів захисту рослин. Завдяки новим приміщенням, новим потужностям, компанія має намір удвічі збільшити виробництво – від 6 тис. тонн сьогодні до 12 тис. тонн уже наступного року. А загалом  ставить перед собою досить амбітне завдання – за 5 років зайняти до 30% ринку України.

Нано-добрива збільшують врожайність до 30%

Група компаній UKRAVIT постійно у пошуку нових засобів і форм, які би допомагали сучасному агровиробнику досягати успіхів. За словами Сергія Адаменка, керівника відділу розвитку продуктів і сервісів мікродобрив, цього року в компанії пропонують новинку – продукти підживлення зернових культур, буряків цукрових, плодових культур, винограду, що містять калій і кремній. Ці елементи не тільки підтримують природний імунітет культур до хвороб, шкідників, приморозків, дефіциту вологи та ін., а ще й активізують ріст і розвиток кореневої системи, прискорюють формування квіток, підвищують вміст корисних речовин і вітамінів у плодах, поліпшують поглинання елементів живлення.

Також цього року в UKRAVIT розробили нано-добрива для передпосівної обробки насіння, які мають ультрамікрокапсули  розміром 50 нанометрів. Вони збагачені елементами живлення, у тому числі кремнієм. Компанія рекомендує застосовувати їх для того, щоб збільшити стійкість рослин до стресів і патогенів, збільшити енергію проростання, пришвидшити появу сходів, збільшити врожайність до 30%.

Контроль якості продукції

Особлива відмінність виробництва UKRAVIT у тому, що тут створюють новітні препарати і дуже ретельно відбувається контроль якості продукції на різних етапах. Один із найголовніших підрозділів підприємства – це лабораторія. Зараз працівники лабораторії обживають нові приміщення у новому  науково-технічному центрі, який обладнують новітньою технікою. Сюди закуповують нові прилади, приміром, спектрофотометри з іоно-полум’яною атомізацією, які дають змогу контролювати широкий спектр домішок. Тут же зберігатимуть арбітражні зразки усієї продукції, що виробляється. Поки це сховище розташоване на виробничому майданчику.

Наталя Розсихаєва, завідуюча лабораторії з контролю виробництва, розповідає, що вся сировина, що заходить на виробництво, ретельно перевіряється.

«На кожен препарат, що ми виробляємо, розроблені технічні умови, прописані нормативи, і весь контроль, який ми здійснюємо, проводиться згідно цих нормативів, – запевняє завідувачка лабораторії . – До речі, технічні умови відповідають нашим українським стандартам, які інколи бувають навіть жорсткіші, ніж європейські. ТУ ми розробляли самі, нам допомагав Інститут екогігієни і токсикології ім. Л.І.Медведя. Із ним ми здійснюємо міжлабораторний контроль – вони перевіряють у себе, ми – у себе».

Компанія винаходить нові способи захисту від фальсифікату

Головний хімік фабрики Павло Стовповий розповів, що продукцію UKRAVIT вже почали фальсифікувати. Звичайно, з одного боку, цей факт виробнику приємний, оскільки говорить про визнання бренду. Але, з іншого боку, це досить неприємна річ, яка призводить до збитків та псує репутацію.

Віктор Масловський, директор відділу продажів, запевнив, що компанія постійно шукає нові елементи захисту, нові технології, які максимально захищають продукцію від підробок.

«На своєму заводі ми виробляємо власну тару і брендуємо її. І це якісно відрізняє нашу каністру від тієї каністри, у якій продається підроблена продукція. Найближчим часом плануємо маркувати кожну нашу упаковку індивідуальним кодом, за яким її можна буде перевірити на оригінальність».

Враженнями від екскурсії на виробництво діляться гості заходу

Михайло Алфьоров, голова фермерського господарства «Алфьоров», с. Рябина, Великописарівський р-н, Сумська обл.:

«Я займаюсь фермерством з 2006 року, і за цей час перепробував гербіциди різних компаній, як доступних, так і дорожчих. Бували випадки, що компоненти траплялися не надто якісні і це викликало застереження. Останнім часом віддаю перевагу продукції UKRAVIT. У продуктів компанії діючі речовини, ясна річ, не нові, але їх комбінації нові й неочікувані. І не лише для мене, але й для інших агровиробників вони є несподіваним і досить успішним вирішенням питання захисту рослин від бур’янів. До того ж, їх новаторський підхід підштовхує і мене експериментувати з препаратами, і самому пробувати різні комбінації. Приміром, цього року я успішно подолав хвощ польовий, з яким і не кожен гербіцид справляється. Чистота склала понад 90%.

Завдяки цьому Дню відкритих дверей, я переконався, що компанія наша, українська, все виготовляють на сучасному обладнанні. Мене зацікавила лабораторія, ми поспілкувалися із керівницею, Наталією Розсихаєвою, яка відповіла на всі мої запитання і ми добре зрозуміли одне одного. Приємно бачити, що люди справді на своєму місці, пишаються своєю роботою.

А ще завжди приємно спілкуватися з представниками компанії на місцях, які чітко і детально розповідають про всі препарати, спілкуються на рівних, не намагаючись щось, як то кажуть, «втюхати», вони щирі й відверті».

Микола Черняк, менеджер компанії-дистрибютора «Сервісагро-Київ»:

«Продукція групи компаній UKRAVIT цікава нам тим, що її створює  український виробник, і її можна успішно реалізувати. І продукцію UKRAVIT ми продаємо найбільше – торік і цього року вона на першому місці за об’ємами продажу. Я задоволений співпрацею з UKRAVIT, ціла низка конкурентів не можуть з ними змагатися. Особисто мені подобаються такі продукти як Дезарал Екстра, Селефіт Екстра і ще ряд препаратів. Це досить ефективні варіанти для наших сільгоспвиробників, оскільки ціна у цього виробника нижча, а якість – на високому рівні. Багато препаратів не мають аналогів на ринку. А чого ще бажати – клієнти задоволені, поля захищені».

Ольга Соломка

Продукт добавлен в корзину!