Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Усе починається з науки
Усе починається з науки, впевнені ті, хто 7 – 8 червня відвідав відкриття “Інституту здоров’я рослин” у Черкасах та працював над втіленням цього проекту в життя.

Бажаючих відвідати відкриття “Інституту здоров’я рослин” і дізнатися про формат його роботи було стільки, що урочисту церемонію розділили на два дні. Подія зацікавила не лише науковців та агрономів, але й політиків, депутатів та дипломатів. Адже майбутнє України стосується кожного. Та головне, подія зацікавила потенційних клієнтів Інституту – керівників агрохолдингів і великих агрогосподарств та просто прогресивних аграріїв, які готові змінювати формат своєї роботи заради майбутнього.

Поява першої в Україні наукової платформи світового рівня для досліджень у сфері агро зробить новації близькими та доступними для аграріїв. При цьому діяльність “Інституту здоров’я рослин” спирається на принципи соціальності, зрозумілості і корисності: тобто, кожен дослід, кожна нова речовина чи технологія повинні працювати на користь сільського господарства України та його процвітання.

Упродовж двох днів гості слухали екскурсії, оглядали лабораторну базу Інституту, його надсучасне обладнання і демоцентр, спостерігали за справжніми лабораторними експериментами, спілкувалися з кращими українськими та зарубіжними вченими, знайомилися, обмінювалися думками та враженнями з колегами. Інститут та його можливості впевнили присутніх, що майбутнє агроіндустрії починається з науки. А нова українська наука починається в “Інституті здоров’я рослин”.

Продукт добавлен в корзину!