Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Вершина, яку збудував UKRAVIT
k1_20.03.18

Як утриматися на вершині, яку звів власними руками? Лише продовжуючи її будівництво. Такого правила дотримується менеджмент компанії UKRAVIT – лідера ринку засобів захисту рослин та мікродобрив в Україні. І тут недостатньо лише великих інвестицій, реклами, якихось організаційних кроків, потрібні проривні ідеї, які виведуть на новий рівень не лише тебе, а й твого партнера аграрія.

UKRAVIT кілька років тому підійшов до межі, край якої зрозумів, що його головний козир (щорічне оновлення лінійки інноваційними продуктами, створеними із компонентів, які завозяться із-за кордону) може бути побитий конкурентами. Вихід? Створювати власноруч щось своє, неповторне, чого ні в кого немає. Так народилася ідея заснувати власний Науково-дослідний інститут, який розробляв би власні діючі речовини, досліджував би ефективність багатокомпонентних препаратів. За сучасним обладнанням затримки не було, головна проблема – кадри. Здавалося б, в країні, де впродовж багатьох років цілеспрямовано знищувалася наука, знайти їх або повернути з-за закордону – завдання непосильне. Однак компанія довела: якщо створюються відповідні умови, цю проблему можна розв’язати. У новому закладі були зібрані агрономи-практики та вчені. Повернулися навіть ті, хто працювали в Європі, зокрема у Швейцарії. При НДІ створено також великий аналітичний лабораторний центр для комплексних аналізів, які досі робилися лише за кордоном. Тут визначають загальні хімічні показники продукції та здійснюють хроматографічне дослідження щодо норми діючої речовини у вхідній сировині та в готових препаратах.

Центр проходить відповідну сертифікацію в Європейському Союзі. Восени минулого року компанія запустила цю інноваційну установу в тестовому режимі, її офіційна презентація відбудеться 16 травня 2018 року. Словом, НДІ стане мозком і серцем компанії, продукуватиме ідеї та енергію для розбудови абсолютно нового рівня діяльності.

– Це для нас і справді новий етап розвитку, – говорить власник компанії Віталій Ільченко. – За допомогою НДІ ми хочемо не лише бути лідерами на ринку ЗЗР та мікродобрив, а й долучитися до справи перетворення нашого сільського господарства на комплекс, який переробляє зерно на продукцію з доданою вартістю – корми для тварин, м’ясо, молоко та інше. Наше стратегічне завдання – запропонувати вітчизняним промисловим тваринникам, птахівникам продукти на основі амінокислот, з яких можна виробляти поживні корми. Після того, як такі продукти будуть створені в лабораторних умовах, складемо бізнес-план щодо впровадження їх у промислове виробництво. Потенціал для цього є, колектив настроєний творчо, не бачу перешкод для того, аби цей задум був реалізований уже найближчим часом…

Знаємо, що вимоги до хімічних препаратів у Європі стають жорсткішими в плані екологічності. Чи допоможе НДІ вписатися у стандарти ЄС? Це запитання ставимо директору компанії UKRAVIT Євгену Семененку.

– Наш НДІ бере на озброєння концепцію Green Chemistry, яку реалізує цивілізований світ заради збереження довкілля. Це стратегія мінімізації шкоди землі, природі і людям, «зелена хімія» – і цим усе сказано, – пояснює директор. – Завдання полягає в тому, щоб кожен новий продукт відзначався підвищеним рівнем безпечності. Переконаний, що наші високі стандарти підтягуватимуть до них й інших виробників.

Варто нагадати, що UKRAVIT має чи не найдовшу лінійку ЗЗР та мікродобрив в Європі та Азії, яка містить понад 140 продуктів. 2017-й був дуже плідним щодо розширення асортименту.

– Торік ми досить непогано спрацювали, реалізувавши всі плани і щодо розширення асортименту, і реалізації продукції, – розповідає директор. – Нові продукти наскільки прийшлися до вподоби аграріям, що ми з великими труднощами змогли задовольнити їх попит, а тому сьогодні стоїть питання про збільшення виробництва. Серед цих продуктів Флагман Екстра, Дезарал Екстра, Селефіт Екстра, Вейрон, Делавіт, Варяг та інші. Вони багатокомпонентні, дуже ефективні, безпечні. Аграрії – люди обережні, новинкою давні препарати замінюють не одразу. Проте коли переконуються в результативності, стають у чергу. Ми працюємо з ними не лише через дистриб’юторів, а й напряму, пропонуємо гнучкі умови кредитування: під вексель, аграрні розписки та інші фінансові інструменти. Намагаємося реагувати на їхні зауваження, запити, всі наші інновації – це, по суті, відповідь на ризики, потреби рослинницького цеху АПК. Приємно потім отримувати зворотну інформацію – про ефективність препаратів, урожайність тощо. Словом, ростемо з аграріями разом…

Продукт добавлен в корзину!