Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Від сировинної України до інноваційної
30 березня в рамках конференції наукової молоді відбулася панельна дискусія “Економічне майбутнє України”: “Від нуля до мільйона” або “Від тарганів до Тесли”.

Конференція, що ставила за мету допомогти талановитій молоді стати архітекторами нової економічної та соціальної реальності в Україні, об’єднала понад 350 студентів-економістів і викладачів провідних українських вишів.

У рамках конференції відбулась панельна дискусія, у якій, у числі 4 українських мільйонерів, взяв участь власник компанії-лідера українського ринку засобів захисту рослин і добрив ГК Ukravit, Віталій Ільченко.

Основними темами обговорення були питання: як зробити успішним бізнес в Україні, як знайти ідеї та стартовий капітал, які компетенції необхідні для роботи в провідних компаніях.

Відповідаючи на питання, як досягти успіху в Україні та які компетенції необхідні для роботи в провідних компаніях, Віталій Ільченко зазначив:

– Наш перший кредит у мільйон доларів вдалось отримати завдяки знанню англійської мови (колись я мріяв стати дипломатом). Я зміг переконати людей повірити нам і надати кредитні кошти… Сьогодні ми вже стали великою кампанією – у нас працює 350 людей і ми від продажу чужої продукції давно перейшли до створення власної. Тепер ми об’єднуємо навколо себе талановитих вчених і надаємо їм можливості втілення новітніх проектів на кращому сучасному обладнанні, яке нам вдалося сконцентрувати. Ми завжди вкладали зароблені кошти передовсім у обладнання та технології. А найближчим часом, у червні, плануємо відкрити у Черкасах науково-дослідницький центр, оскільки хочемо розвивати сферу вітчизняного АПК загалом, бо вбачаємо за цим велике майбутнє.

Продукт добавлен в корзину!