Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Вирішальні критерії для аграрія під час вибору ЗЗР
Засоби захисту рослин та мікродобрива — це одна із головних статей витрат у сільськогосподарському виробництві. Про головні складові, які є сьогодні вирішальними для аграрія під час вибору препаратів, розповів Олександр Мигловець, керівник відділу розвитку продуктів та сервісів ЗЗР  корпорації UKRAVIT – найбільшого українського виробника ЗЗР та мікродобрив.

«Практично кожен товаровиробник, який займається виробництвом польових, технічних, плодово-ягідних, овочевих культур, кожного року переймається питанням, який обрати продукт, якої компанії, як захистити ту або іншу культуру. На сьогодні, на мій погляд, є декілька критеріїв вибору. Перше, що турбує сучасного аграрія — висока якість. Важливим критерієм у наших складних економічних умовах також є ціна», – підкреслив Олександр Мигловець.

Він зазначив, що при виборі ЗЗР аграрії враховують спектр дії, тобто які саме проблеми вирішує препарат на відповідній культурі.

Читайте також: Як економічно правильно контролювати бур’яни

«Одним із важливих чинників є відсутність негативного впливу на агрофітоценоз (фітотоксичність, післядія на наступні культури в сівозміні), безпечність для нецільових об’єктів навколишнього природного середовища. Наявність продукту в Україні та технологічні особливості його застосування, це також дуже важливі критерії», – зауважив Олександр Мигловець.

Він зазначив, що портфель UKRAVIT  – найбільший у Європі та Азії (починаючи від протруйників і закінчуючи десикантами) та на сьогодні складає понад 130 продуктів.

«За нашими дослідженнями, в Україні понад 3 млн га обробляється лише продуктами UKRAVIT. Наша продукція зайняла лідируючу позицію у країнах до яких ми експортуємо, зокрема, Грузія, Молдова. Аграрії на власних полях засвідчують і переконуються, що наші продукти нічим не гірші, а інколи й кращі за препарати транснаціональних компаній, і до того ж мають більш економічно привабливу вартість», – повідомив Олександр Мигловець.

Читайте також: Як фермеру серед різноманіття ЗЗР обрати якісний продукт?

UKRAVIT спільно із дистрибуційними компаніями постійно впроваджує фінансові інструменти, які полегшують аграрію навантаження на увесь період вирощування, на вигідних умовах.

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 130 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

Продукт добавлен в корзину!