Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


Як знизити залежність від імпортних ЗЗР та мікродобрив?
В Україні на різних владних рівнях говорять про програму імпортозаміщення. Тривалий час Україна майже на 100% імпортувала засоби захисту рослин та мікродобрива. Однак, сьогодні на ринку є вітчизняний виробник, який на рівних конкурує із зарубіжними корпораціями. Група компаній UKRAVIT першою почала виробництво засобів захисту рослин в Україні.

«Ми постійно в тісному діалозі з аграріями, щороку випускаємо нові унікальні препарати, які дійсно допомагають в роботі сільгоспвиробникам», – говорить власник групи компаній UKRAVIT  Віталій Ільченко.

Він зазначає, що в Україні слід підходити комплексно до програми імпортозаміщення. «Адже також страждають вітчизняні виробники сільгосптехніки в умовах жорсткої конкуренції з європейськими та американськими компаніями. Аграрії готові купувати товари там, де умови кредитування кращі. Якщо європейські виробники мають можливість отримувати фінансування під 2% річних, вони точно сільгосптехніку або пестициди та агрохімікати пропонують споживачам за невисокою кредитною ставкою. У цьому плані українські компанії, звичайно, поступаються зарубіжним конкурентам. Якби діяла національна програма з доступного державного кредитування для українських виробників, це могло б вирівняти ринкові умови. Ми змогли б конкурувати з мультинаціональними корпораціями на ринку України», – підкреслює Віталій Ільченко.

Читайте також: Як фермеру серед різноманіття ЗЗР обрати якісний продукт?

Він зазначає, що вартість продукції UKRAVIT в рази нижча, ніж продукти імпортних брендів. А найширший асортимент з понад 130 продуктів дозволяє захищати та підживлювати усі вирощувані в Україні сільськогосподарські культури.

«Наша компанія перша в Україні, яка на кожну культуру пропонує кілька варіантів захисту – від найпростішого до супер інтенсивного. З нами комфортно працювати, тому що ми готові надати весь спектр захисту та позакореневих підживлень мікродобривами, несемо відповідальність як виробник і як постачальник. У разі роботи з мультинаціональними концернами доводиться одночасно мати справу з кількома компаніями, щоб отримати той асортимент, який є у нас», – зауважує Віталій Ільченко.

«В корпорації UKRAVIT велика кількість фахівців-агрономів, які надають інформаційну, технологічну та консультаційну підтримку з усіх виникаючих у клієнтів запитань. Ми постійно спілкуємося, консультуємо, проводимо семінари, завжди поруч із аграрієм», – підкреслює Віталій Ільченко.

Він зауважив, що з кожним роком частка UKRAVIT на ринку України зростає. «Ми на рівних конкуруємо з мультинаціональними компаніями. Існують окремі випадки, коли наші продукти навіть копіювали мультинаціональні компанії», – зазначає Віталій Ільченко.

Читайте також: Як економічно правильно контролювати бур’яни

Довідка: UKRAVIT  – найбільша агрохімічна українська компанія, яка виробляє понад 130 препаратів: ЗЗР, добрива з мікроелементами, засоби для знищення гризунів та побутових комах. До складу корпорації входить «Фабрика агрохімікатів» (м. Черкаси).

Продукт добавлен в корзину!