Безкоштовна гаряча лініязі стаціонарних та мобільних телефонів
0 800 301 401

Замовити дзвінок

Дякуємо за звернення!

Ми зв'яжемося з Вами найближчим часом.


"Здоров’я рослин – здоров’я нації" разом із UKRAVIT
Фото 26.03-01

У рамках Міжнародної агропромислової виставки “Зернові технології” група компаній UKRAVIT, яка є найбільшим вітчизняним виробником засобів захисту рослин та добрив, представила відвідувачам свої продукти-новинки. Експозиція UKRAVIT насамперед приваблювала гостей своєю яскравістю та оригінальністю. На стенді компанії її представники із задоволенням знайомили всіх зацікавлених із перевагами власної продукції.

Анатолій Калантарян, керівник відділу маркетингу групи компаній UKRAVIT, ознайомив із діяльністю компанії:
– Група компаній UKRAVIT – це непересічне явище на аграрному ринку України. Не є дивиною, що завжди легше просто продавати, ніж виробляти. Наші ж власники – прихильники стратегії розвитку, яка спрямована не лише у завтрашній день, а далеко вперед, тому вже давно переорієнтувалися саме на виробництво пестицидів. Адже частка ЗЗР у собівартості виробництва агропродукції дуже велика: від 10 до 30%, і це сильно впливає на кінцеву вартість продукції.

До того ж із розвитком агросектору й сучасних інтенсивних технологій вирощування виник досить суттєвий фактор впливу на виробництво рослинницької продукції – дефіцит засобів захисту рослин та постійна потреба їхньої інноваційності. Адже проблема сучасного агронома в тому, що більшість ЗЗР, які імпортують в Україну, не є інноваційними. Розробкам цих препаратів уже по 50-60 років. UKRAVIT бажає максимально ефективно допомогти українським аграріям ефективно працювати, а тому бажає забезпечити їх саме інноваційними ЗЗР. Тож суть нашої місії якнайкраще відтворює дуже простий і зрозумілий слоган із важливим для всіх нас меседжем: “Здоров’я рослин – здоров’я нації”.

Але треба розуміти, що це процес не швидкий, дуже складний та вартісний. UKRAVIT вкладає свої власні кошти у розвиток наукової та виробничої інфраструктури в Україні.

ГК UKRAVIT – це провідний вітчизняний виробник засобів захисту рослин і мікродобрив. У компанії є власне виробництво пестицидів, потужності якого розташовані у м. Черкаси. Це невеликий агроіндустріальний парк, у якому є виробництво препаратів, тари, власний сучасний склад і навіть новітній Науково-дослідний інститут здоров’я рослин, що незабаром також долучиться до виконання важливої місії.

Інститут ми відкриваємо 16 травня 2018 року разом із швейцарськими партнерами, які працюють у інноваційному парку м. Берн, Швейцарія. Це, власне, наші співвітчизники, які 20 років тому виїхали працювати в цю країну. Але зараз ми повертаємо їх в Україну – вони вже працюють в нашому НДІ. Тож тут досвідчені висококваліфіковані спеціалісти за новітніми технологіями на сучасному обладнанні проводитимуть синтез діючих речовин. Це вже нове слово у вітчизняній агронауці, безпрецедентне явище в сільгоспвиробництві, адже досі в незалежній Україні не було промислового виготовлення власних діючих речовин.

UKRAVIT вирішив заповнити цю прогалину – налагодити власне їхнє продукування. Для цього інститут облаштовано найсучаснішим устаткуванням, надточними потужними приладами. На них проводитимемо різноманітні аналізи для українського ринку, які на сьогодні в Україні не роблять. Наприклад, розгорнутий аналіз ґрунту (до 80 компонентів) та інші, дуже вартісні, аналізи, зразки для яких аграрії досі змушені відправляти за кордон. Для цього НДІ проходить міжнародну європейську сертифікацію, якої ще немає в жодній лабораторії України. Ця сертифікація дає дозвіл на проведення аналізів та видачу відповідних сертифікатів на українські аграрні товари для експорту.

Сергій Сальніков, канд. с.-г. наук, заступник керівника відділу розвитку продуктів та сервісів засобів захисту рослин, розповів про цьогорічні новинки:
– Компанія UKRAVIT цьогоріч представляє декілька новинок, зокрема гербіцид ІМІ-ВІТ®. Це препарат для контролю широкого спектру однорічних дводольних та злакових видів бур’янів у посівах сої і соняшнику, стійкого до групи імідазолінонів.

Є також низка новинок серед мікродобрив – це Авангард® Гроу, Авангард® Кремній та Авангард® Кремній Біо марки А і Б.

Авангард® Гроу – комплексний препарат для обробки насіння і вегетуючих рослин. Він має властивості стимулятора росту, кріопротектора, адаптогена, антистресанта, імунокоректора та прилипача.

Авангард® Кремній – препарат для передпосівної обробки насіння після протруювання та для обробки кореневої системи плодових і декоративних культур перед садінням.

Авангард® Кремній Біо марки А і Б – рідкі легкозасвоювані культурами кремнієво-калійні добрива, збагачені гуміновими та фульвокислотами й екстрактом морських водоростей. Застосовують для позакореневого підживлення с.-г. культур, а також із поливною водою у системах краплинного зрошення.

Торік у нас з’явилися декілька новинок, які отримали перше визнання тих аграріїв, які їх випробували на практиці. Адже, зрозуміло, фермери обережно й зважено придивляються до новинок, очікують на відгуки їхнього використання, схвального висновку про ефективність препаратів. І вже після цього продукти набувають все ширшої популярності. Тож цьогоріч очікуємо підвищення попиту на них і масштабнішого застосування.

Зокрема, це Флагман® Екстра – гербіцид для захисту сої від широкого спектра бур’янів, Вейрон® – гербіцид для застосування у посівах зернових колосових культур, який має малу норму витрати та широке вікно використання. Його можна вносити від фази кущення рослин аж включно до утворення прапорцевого листа – це зручно, ефективно й доволі привабливо для аграрія.

Препарат Делавіт® – фунгіцид профілактичної та лікувальної дії для захисту плодових та овочевих культур, який має досить широкий спектр дії, гнучкий у строках застосування та тривалий захисний період.

Продукт добавлен в корзину!